Dlaczego hala stalowa zamiast murowanej?


hala

Hale stalowe wypierają tradycyjne murowane konstrukcje, są popularne, dlatego coraz to częściej firmy wykorzystują ten rodzaj hal jako magazyny, centra logistyczne czy przestrzeń handlową. Nowoczesne rozwiązanie w połączeniu z technologią pozwala na szybsze i tańsze postawienie hali stalowej niżeli budowa obiektu murowanego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów hala stalowa jest w pełni bezpieczna oraz komfortowa w użytkowaniu.

Zalety stalowej konstrukcji

Hale stalowe, dzięki specjalnie przygotowanym wcześniej elementom prefabrykowanym w prosty i szybki sposób możemy przytwierdzić do fundamentów. Dlatego w porównaniu do murowanej konstrukcji nie potrzebujemy dużej ilości pracowników, którzy nam taki obiekt postawią. Hala magazynowa może powstać w ciągu kilku tygodni, powoduje to, że w szybki sposób można uzyskać nową przestrzeń magazynową i zacząć realizować zyski ze sprzedaży produktów. Stalowa konstrukcja hali charakteryzuje się małym ciężarem własnym, a jednocześnie zachowuje wszystkie walory funkcjonalności, zapewniając pracownikom na przykład centra logistycznego wysoki poziom bezpieczeństwa. Hala stalowa to również oszczędność pieniędzy jest dużo tańsza niż murowana, dlatego inwestorzy wybierają ją częściej niż murowane odpowiedniki.

Gdzie możemy postawić halę?

Hale stalowe w porównaniu do murowanych możemy budować o każdej porze roku, możemy ją w dowolny sposób przebudowywać w zależności od naszych potrzeb. Zalety hali stalowej płyną również z możliwości jej usytuowania w dowolnym miejscu, ponieważ nie wymagają spełnienia wielu formalnych warunków stosowanych podczas wnoszenia tradycyjnych obiektów budowlanych. Pozwala to zabudować różnego rodzaju grunty, nawet te niższej jakości, gdzie normalnie nie możemy postawić budynku murowanego. Stalowe hale są niewrażliwe na wibracje pochodzące z dróg o dużym natężeniu ruchu na przykład autostrady, dzięki temu pracownicy będą mieli zapewniony komfort pracy bez niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych.

Hala stalowa to niewątpliwie najlepsze rozwiązanie dla firm potrzebujących dużą przestrzeń dopasowaną do potrzeb swojej działalności. Zalety hali stalowej podkreślają jej wyjątkowe zastosowanie, choć by możliwość usytuowania jej w dowolnym miejscu bez zbędnych jak w przypadku hal murowanych zezwoleń. Elementy hali stalowej wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo o każdej porze roku, a stabilna konstrukcja jest odporna na działanie sił dynamicznych, dzięki temu posłuży nam przez wiele lat.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Dlaczego hala stalowa zamiast murowanej?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in