Kasetony reklamowe – dlaczego warto wybrać dibond?


praca

Kasetony reklamowe doskonale sprawdzają się jako nośniki reklamowe produktów czy usług. To również dobry sposób na informowanie klientów o lokalizacji firmy np. poprzez umieszczenie ich nad jej wejściem. Na rynku obecne są w wielu formach, między innymi jednostronnej, dwustronnej czy wielkogabarytowej. W większości wypadków są to jednak klasyczne konstrukcje w kształcie kolorowych prostopadłościanów. Do ich wykonania najczęściej służą materiały takie jak aluminium, pleksi czy dibond. Ten ostatni, jest z reguły uważany za najbardziej eleganckie rozwiązanie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Czym jest dibond i co sprawia, że tak łatwo przyciąga wzrok klientów?

W czym tkwi wyjątkowość Dibondu?

Dibond to aluminiowa płyta kompozytowa z rdzeniem z tworzywa sztucznego. Niezwykle lekka i wytrzymała, a dodatkowo formowana w trzech wymiarach, może z łatwością zostać użyta zarówno we wnętrzach, jak i poza budynkami. Dibond charakteryzuje się również znaczną odpornością na korozję, szerokimi możliwościami obróbki, a także wysoką trwałością kolorów. Jego niecodzienne walory w szczególności docenia branża reklamowa, w której Dibond znalazł wiele zastosowań. Jednym z nich jest użycie go jako materiału do tworzenia kasetonów reklamowych. 

Kasetony reklamowe z dibondu

Kasetony reklamowe wykonane z dibondu, w porównaniu do tych wykonanych ze standardowego aluminium, zdecydowanie bardziej przyciągają uwagę, dzięki swoim niezwykłym walorom estetycznym. Ich wyjątkową cechą jest brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem, dzięki czemu charakterystyczny wygląd tego materiału sprawia, że cała konstrukcja nabiera prestiżu i elegancji, zwłaszcza jeśli wykorzystamy odpowiednie podświetlenie. Umożliwia to stworzenie ekskluzywnych reklam, jednoznacznie kojarzących się z wysoką jakością i powagą. Grafiki to zastosowanie procesu frezowania oraz podklejanej pleksi. Daje to niepowtarzalny efekt, gdyż w nocy podświetlone są tylko i wyłącznie one, sprawiając wrażenie wyłaniania się z ciemności. Wykorzystywany jest także efekt halo – poza literami świeci się także obramowanie kasetonu.

Rozpoznawalna marka dzięki kasetonom reklamowym

Kasetony reklamowe to doskonały sposób na promocję marki, produktu czy usług. Już z daleka rozwiewają wszelkie wątpliwości, wyróżniają nas z otoczenia i utwierdzają klientów w przekonaniu, że znajdą siedzibę firmy właśnie w tym, a nie innym miejscu. Szerokie możliwości personalizacji pozwalają kreatywnie zagospodarować ich przestrzeń, a zastosowanie odpowiedniego podświetlenia tworzy wyjątkowy efekt po zmroku. Tym samym zostaniemy zapamiętani przez klientów, a przez to zbudujemy rozpoznawalność marki.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Kasetony reklamowe – dlaczego warto wybrać dibond?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in