Nowe biurowce w Warszawie – idealne miejsce na wynajem własnego biura


biurowiec

Warszawa, jako stolica Polski, jest najprężniej rozwijającym się miastem w kraju. Prym wiedzie nie tylko pod względem rozwoju ekonomicznego, ale także architektonicznego. W 2017 roku do użytku mają zostać oddane liczne nowe budynki, które zapewnią stolicy nową, atrakcyjną panoramę. Sam Pałac Kultury nie będzie już najwyższym budynkiem, który króluje nad Warszawą. Prym pierwszeństwa będzie musiał oddać wysokiemu na 310 m biurowcowi, który zarazem stanie się najwyższym budynkiem w całej Polsce.

Nowe biurowce w Warszawie mają zostać zlokalizowane głównie w okolicach Ronda Daszyńskiego. Wspomniany powyżej biurowiec wysoki na 310 m zostanie zbudowany w bliskim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Wszystkie nowobudowane obiekty mają być utrzymane w stylu modernistycznym, o prostej budowie brył oraz z obecnością przeszklonych skyoffice. Miłośnikom zieleni, namiastkę łona natury zapewnią zielone parki i ogrody, które znajdą się w otoczeniu większości nowych biurowców. Będą stanowiły doskonałe miejsce do odpoczynku i spędzenia przerwy w pracy dla przyszłych pracowników biurowców.

Oprócz wpływu na panoramę miasta, nowe biurowce w Warszawie dadzą także możliwość ogromnego wyboru powierzchni biurowych zarówno dla nowych, jak i już działających na rynku firm. Mimo, że czynsz najmu z pewnością nie będzie należał do najtańszych, osoby, które chciałyby zlokalizować swoją firmę w tym niewątpliwie prestiżowym otoczeniu, powinny pomyśleć o tym już teraz. Pierwsza z planowanych inwestycji ma zostać bowiem oddana do użytku już pod koniec 2017 r. Kolejne mają zostać ukończone maksymalnie do 2021 roku.

Wybór biura w nowym biurowcu jako siedziby dla własnej firmy z pewnością podniesie prestiż i poważanie społeczne dla danego przedsięwzięcia. Zapewni także dobre położenie, większość nowych biurowców będzie bowiem zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta, co zagwarantuje doskonały dojazd do miejsca pracy zarówno dla pracowników, jak i klientów. Samo usytuowanie biura może zapewnić danej firmie swoistą reklamę oraz napływ nowych klientów dzięki prestiżowemu sąsiedztwu wiodących na rynku firm i marek.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Nowe biurowce w Warszawie – idealne miejsce na wynajem własnego biura

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in