Powierzchnie magazynowe i logistyczne w Warszawie, na które warto zwrócić uwagę (part 3)


magazyn

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym artykułem na temat magazynów do wynajęcia w Warszawie. Zobacz, na które budynki warto postawić i zainwestuj w najlepszą powierzchnię logistyczną dla swojej firmy!

1. Gate One Business Park, Warszawa Włochy

Gate One Business Park jest jednym z najnowocześniejszych kompleksów tego typu, który składa się z około 19000 m2 łącznej powierzchni biurowo-magazynowej. Wokół magazynu zlokalizowane są liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz ciężarowych, więc z powodzeniem zmieszczą się tam zarówno pojazdy najemców, jak i różnych dostawców czy klientów. Budynek został wybudowany w 2012 roku i łączy w sobie funkcjonalność potrzebną w obiekcie magazynowym z biznesowym prestiżem charakterystycznym dla biura. Znajduje się w Warszawie-Włochach przy ulicy Działkowej, około 8 km od centrum miasta. Te powierzchnie magazynowe do wynajęcia położone są w sąsiedztwie najważniejszych opcji transportowych, tj. autostrady A2, dróg krajowych E77 i E67 i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Lokalizacja jest więc znakomita.

2. Hillwood Warszawa II, Warszawa Targówek

Hillwood Warszawa II to kolejne centrum logistyczne, które może poszczycić się nowoczesnym designem i znakomitymi rozwiązaniami technologicznymi. Łączna powierzchnia magazynowa opiewa na ponad 50000 m2; wysokość składowania wynosi 8m, siatka słupów 12×24, a nośność posadzki – 6T/m2. Wokół budynku znajduje się wiele wygodnych miejsc parkingowych dla samochodów różnego typu. Obiekt posiada kilka udogodnień, m.in. naturalne oświetlenie przez świetliki i klapy dymowe oraz ochronę przeciwpożarową z niezawodnym systemem tryskaczy. Najemcom z pewnością przypadnie do gustu lokalizacja Hillwood Warszawa II – około 8 km od centrum Warszawy, niedaleko droga ekspresowa S8 oraz autostrada A2. Ponadto Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie oddalony jest około 15 km od obiektu magazynowego, co umożliwia załatwianie spraw biznesowych także za granicą.

3. Magazyn Borecka 2, Warszawa Białołęka

Magazyn Borecka 2 to obiekt biurowo-magazynowy, na który składa się 420 m2 części biurowej z recepcją, salami szkoleniowymi i konferencyjnymi, gabinetami, open space, toaletami, serwerownią, szatnią i aneksem kuchennym. W budynku znajduje się wiele udogodnień, np. klimatyzacja czy podwieszane sufity. Z kolei powierzchnia magazynowa to 425 m2 z halą ogrzewaną o wysokości 10,5 m, rampą dla TIR-ów i osobnym pomieszczeniem dla obsługi magazynu wraz z sanitariatem i aneksem kuchennym. Wokół obiektu znajduje się parking i garaż podziemny. Budynek jest położony zaledwie 10 minut jazdy samochodem do trasy S8 i autostrady A2.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Powierzchnie magazynowe i logistyczne w Warszawie, na które warto zwrócić uwagę (part 3)

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in