Spotkanie biznesowe – gdzie zorganizować meeting?


biznes

Spotkanie z nowym klientem, biznesowa kolacja z przełożonym lub impreza integracyjna z współpracownikami – to sytuacje, w których poszukujemy najlepszego miejsca na spotkanie biznesowe w Warszawie. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się mokotowskie restauracje. Niełatwo jednak znaleźć lokal, który równocześnie zapewni dobrą atmosferę, nie zawiedzie serwowanymi daniami, a także zaoferuje świetną obsługę. Jak znaleźć najlepsze miejsce na spotkanie biznesowe w Warszawie? Postaw na restaurację na ekskluzywną restaurację.

Swobodna atmosfera na spotkaniu biznesowym

Wiele firm zaprasza potencjalnych kontrahentów do swojego biura, aby w ten sposób przekonać ich o wartości współpracy. Tymczasem dobrze znane nam wnętrza mogą okazać się niekomfortowe dla klientów, przez co spotkanie biznesowe skończy się fiaskiem. Właśnie z tego powodu warto organizować podobne meetingi na tzw. “neutralnym gruncie”. W tym przypadku świetnym rozwiązaniem może okazać się restauracja, w której spotkamy się z klientem i odbędziemy spokojną rozmowę przy kawie lub lunchu. Wybierając lokal warto poznać klimat, jaki w nim panuje. Ciepłe, domowe wnętrze z pyszną kuchnią często sprawia, że zarówno ty, jak i twój potencjalny klient poczujecie się swobodnie i w miłej atmosferze uzgodnicie warunki współpracy.

Polska kuchnia – sprawdzony sposób na dobre wrażenie

Świetne jedzenie to idealny sposób na wszystkich gościach. Bez względu na to, czy wybierasz się na spotkanie biznesowe w Warszawie z zagranicznym klientem, czy też planujesz imprezę integracyjną dla pracowników – warto postawić na sprawdzoną, polską kuchnię. Choć myśląc o tradycyjnych daniach często wyobrażamy sobie tłuste mięsiwa, bigosy i zawiesiste zupy, polska kuchnia może być lekka i zdrowa. Wystarczy odnaleźć miejsce, w którym zwyczajowe receptury połączono z nowoczesnymi rozwiązaniami.

W tym wypadku warto zwrócić uwagę na menu Restauracji PAPU, mieszczącej się na warszawskim Mokotowie. Lokal proponuje gościom zarówno tradycyjne jedzenie, jak żeberka, cielęcina, kaczka, stek z polskiej polędwicy czy schabowy z kostką, jak również dania rybne i owoce morza. Potrawy podawane są z wykwintnymi dodatkami, które z pewnością zaskoczą niejednego gościa. Dzięki mnogości przystawek, zup, dań głównych i deserów każdy może znaleźć coś dla siebie.

Spotkanie biznesowe – jak je zorganizować?

Organizacja spotkania biznesowego nie jest sprawą łatwą ani błahą. Wydawać by się mogło, że wystarczy odnalezienie dobrej restauracji i zaproszenie gości. Tymczasem jednak to właśnie to drugie zadanie może okazać się problematyczne. Aby uniknąć wpadki na spotkaniu biznesowym pamiętaj, aby:

  • ustalić miejsce, termin i charakter spotkania,
  • zaprosić gości z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem (warto poprosić zaproszonych o potwierdzenie spotkania),
  • zarezerwować stolik w wybranej restauracji – wiele lokali przygotowuje wówczas specjalne miejsce na spotkanie biznesowe, aby zapewnić gościom więcej prywatności,
  • ustalić cel i tematykę spotkania,
  • przygotować niezbędne materiały, które mogą przydać się w czasie spotkania biznesowego, np. broszury, e-maile, raporty, oferty (wszystko zależy od charakteru meetingu).

Organizacja spotkania biznesowego może okazać się nielada wyzwaniem, jednak odpowiednie przygotowanie to gwarancja sukcesu twojej firmy. Zgromadź niezbędne materiały, wybierz najlepsze miejsce i stwórz wyjątkową atmosferę, dzięki której kontrahenci zapamiętają to spotkanie na dłużej.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
1
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Spotkanie biznesowe – gdzie zorganizować meeting?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in