Łóżka z litego drewna czyli bliskość natury i lepszy komfort snu


sypialnia

Urządzając sypialnię, zwracamy uwagę na nieco inne kwestie, niż planując aranżację salonu czy jadalni. Ta przestrzeń powstaje z myślą o wypoczynku, wyciszeniu się, relaksie i odstresowaniu. Żeby osiągnąć taki efekt, powinniśmy odpowiednio dobrać wyposażenie oraz dodatki.

Co wpływa na nasz komfort w sypialni?

Nie od dziś wiadomo, że w takim pokoju warto unikać bardzo intensywnych kolorów i krzykliwych form. Zamiast uspokajać i wyciszać mogą bowiem pobudzać, a czasem nawet irytować. To dlatego w sypialniach tak często spotkamy się ze stonowanymi kolorami i przyjemnymi, komfortowymi teksturami.

Nowością dla wielu nie okaże się też informacja, że uspokaja nas kontakt z naturą. Aby wytworzyć naturalną, harmonijną atmosferę w mieszkaniu możemy iść krok dalej niż kupno roślinek doniczkowych. Świetne efekty da się osiągnąć, inwestując w łóżka z litego drewna.

Kiedy nowoczesne łóżka z litego drewna to dobry pomysł?

W łóżko z naturalnego drewna warto zainwestować, jeśli chcemy wzbogacić sypialnie w element, który zawsze świetnie będzie pasował do aranżacji. Dotyczy to szczególnie nowoczesnych łóżek z drewna dębowego. Takie warianty oferuje m.in. firma Desiq. Wyróżniają się minimalizmem, dzięki czemu zmiany w obrębie aranżacji nie zaburzą harmonijnego wystroju.

Dębowe łóżko do sypialni to dobra opcja, jeśli zależy nam na meblu odpornym na uszkodzenia. Dąb to solidny gatunek drewna, a wyroby stworzone z tego surowca świetnie znoszą upływ czasu.

Designerskie łóżka do sypialni to wariant, który przypadnie do gustu osobom, szukającym nowoczesnych, eleganckich form. Takie modele często posiadają;

  • smukłe linie
  • rozwiązania konstrukcyjne, decydujące o tym, że mebel prezentuje się lekko

Wreszcie, na drewniane nowoczesne łóżko dębowe do sypialni powinny zdecydować się osoby, które chcą być bliżej natury. Obecność naturalnego surowca w mieszkaniu koi zmysły, wycisza i stanowi świetną przeciwwagę dla nadmiaru bodźców, które docierają do nas w mieszkaniu, w pracy i na ulicy. Drewniane wyposażenie pozwoli wykreować swoisty azyl, do którego chętnie będziemy wracać.

Źródło: desiq.pl

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Łóżka z litego drewna czyli bliskość natury i lepszy komfort snu

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in