Szafa rozsuwana, uchylna czy skrzydłowa? Porady, jak dobrać odrzwia w zależności od pomieszczenia


szafa

Każda szafa w mieszkaniu spełnia dwie funkcje – praktyczną i estetyczną. Aby korzystanie z niej było wygodne, niezbędne jest dopasowanie rodzaju drzwi do pomieszczenia, w którym się znajduje. Istotny jest nie tylko rozmiar wnętrza, ale również jego aranżacja.

Szafa w przedpokoju – mebel o wielu funkcjach

Przedpokój zazwyczaj nie jest dużym pomieszczeniem, którego przestrzeń musi być zagospodarowana tak, by zapewnić swobodne poruszanie się i wystarczająco dużo miejsca, mimo ustawienia w niej szafki na buty, wieszaka oraz szafy. W takim wnętrzu konieczne są praktyczne rozwiązania z agatameble.pl – pojemna szafa rozsuwana, którą można wygodnie otworzyć, bez obawy o ilość miejsca w przedpokoju. Doskonałym dopełnieniem aranżacji będzie szafa przesuwana z lustrem, które powiększy pomieszczenie oraz pozwoli przejrzeć się tuż przed samym wyjściem.

Szafa w sypialni – estetycznie i praktycznie

Duża powierzchnia części sypialnianej mieszkania daje większe możliwości aranżacyjne – wybór jest szeroki i może być dopasowany do indywidualnych preferencji. W dużych sypialniach doskonale sprawdza się każdy rodzaj szaf. W przypadku tego mebla skupić się można przede wszystkim na dopasowaniu walorów estetycznych do projektu wnętrza oraz ilości półek, szuflad oraz wieszaków do zagospodarowania, która odpowiadać będzie indywidualnym potrzebom korzystających z szafy domowników.

Szafa w garderobie czy inne rozwiązania?

Garderoba jest coraz częściej spotykanym pomieszczeniem w polskich domach. Zagospodarowanie tej przestrzeni wiąże się z praktycznymi rozwiązaniami, które na niewielkiej powierzchni pozwolą przechowywać wygodnie wszystkie rzeczy. Rodzaj drzwi w szafie ma w tym przypadku duże znaczenie. Szczególnie wygodne są szafy rozsuwane lub meble zaprojektowane z myślą o garderobach, które posiadają część półek odkrytych. W dużych pomieszczeniach równie dobrze sprawdzą się inne rodzaje drzwi do szaf.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Szafa rozsuwana, uchylna czy skrzydłowa? Porady, jak dobrać odrzwia w zależności od pomieszczenia

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in