Co kupić dziecku na urodziny?


prezent

Kolejne urodziny dziecka w rodzinie, a Ty nie masz zielonego pomysłu, co kupić, by wszyscy byli zadowoleni? By dziecko nie rzuciło prezentu w kąt, rodzice nie mówili, że dziecko marnuje wolny czas na nieefektywne zabawy nic nie wnoszące w jego rozwój a Ty byś przy tym wszystkim nie wydał majątku, na który musiałeś pracować cały miesiąc.

Co lubi solenizant?

Kim jest dziecko, które ma zostać obdarowane prezentem? To chłopczyk czy dziewczynka? Ile ma lat? Jakie ma zainteresowania? Woli zabawki czy może gadżety, które pozwalają na inteligentne zabawy? A może dziecko jest fanem podróży oraz poznawania świata? Poznając preferencje dziecka będzie Ci dużo łatwiej wybrać właściwy prezent dopasowany oczywiście do jego zainteresowań.

Jeśli dziecko jest fanem muzyki może warto poszukać mini instrumentów? Ciekawe rozwiązania znajdziesz w sklepie internetowym 4gift.pl – mini perkusja, mini gitara, bądź mini bongosy sprawią mu ogromną radość. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą takie instrumenty, niż po raz kolejny rozkładane garnki użyte do kolejnego mini koncertu.

Dla dzieci uwielbiających łamigłówki możesz zaryzykować i kupić puzzle, przedstawiające rozlane mleko bądź kubek kawy. Zdecydowanie są to puzzle w najtrudniejszej wersji, ale możesz być pewny, że zajmą dziecko na kilkanaście godzin i zapewnią mu tym samym wyjątkową zabawę!

A może coś zabawnego?

Wielu dzieciom większą frajdę sprawiają śmieszne gadżety, którymi będą mogły pochwalić się w szkole, a co najważniejsze – nikt ich jeszcze nie ma. Co powiesz na słomki w postaci okularów bądź wąsów, które sprawią, że nawet woda będzie smakować lepiej, niż do tej pory? A może megafon, który zmieni głos dziecka na 10 różnych sposobów?

Pomysłów jest wiele – z całą pewnością ciekawe gadżety zapadną na długo w pamięci dziecka i z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród koleżanek i kolegów w szkole. Myślę, że niejedno dziecko będzie zainteresowane niepowtarzalnymi gadżetami, które sprawią, że zwykły samochodzik czy lalka przestaną wzbudzać tak ogromne zainteresowanie.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Co kupić dziecku na urodziny?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in