Jakie wybrać krzesełko do karmienia – recenzja krzesełka Childhome lambda 2


jedzenie

Childhome Lambda 2 jest poszerzoną wersją popularnego modelu znanego jako bestsellerowe krzesełko Lambda przeznaczone do karmienia dzieci. Nowa wersja posiada dodatkowe usprawnienie w postaci plastikowej, ochronnej nakładki na tacę. Można ją bez problemu zdjąć i wyczyścić, a następnie założyć ponownie. Pozwala to nie tylko na utrzymanie większej higieny, ale również zwiększenie wygody użytkowania.

Marka Childhome

Produkty belgijskiej marki Childhome wyróżniają się na rynku przede wszystkim pięknym i dopracowanym designem. Wszystkie elementy wyposażenia dziecięcego wykonane są zgodnie z obowiązującymi standardami oraz bardzo surowymi normami światowymi, przy użyciu wyłącznie najwyższych jakościowo materiałów. W ofercie firmy znaleźć można akcesoria do wyprawki niemowlęcej, dekoracje do pokoików dziecięcych, meble i lampki, zabezpieczenia do domu, produkty pielęgnacyjne oraz nosidełka i wózki. Wszystkie produkty oferowane przez Childhome doceniane są zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dotyczy to również krzesełek z serii Lambda.

Komfort użytkowania krzesełka do karmienia

Zaletą krzesełka Childhome Lambda 2 jest fakt, że może być na bieżąco dostosowywane do wymagań dorastającego dziecka. Dzięki temu pasuje do blatów o różnej wysokości. Regulacja podnóżka oraz siedziska opiera się na prostym, nie wymagającym użytkowania narzędzi sposobie. W tym celu należy jedynie nacisną odpowiednie klipsy i przełożyć siedzisko lub podnóżek na wybrany wcześniej, pożądany poziom. Integralnym elementem krzesełka Childhome Lambda 2 jest specjalna tacka, którą można bez problemu przełożyć na tylną część krzesełka. Do standardowych części zestawu należą również specjalne pasy oraz plastikowa, nie sprawiająca problemów przy zdejmowaniu nakładka. Dzięki czemu krzesełko Lambda 2 jest dostatecznie szerokie, a tym samym bardzo wygodne w użytkowaniu.

Bezpieczeństwo i wygoda

Obecnie krzesełko lambda 2 kupisz w cenie w promocyjnej w sklepie a akcesoriami dla dzieci i niemowląt – www.e-babystuff.pl Krzesełko Lambda przeznaczone jest dla dzieci od 6 miesiąca życia, jednak może być użytkowane nawet przez dorosłych. W ofercie marki Childhome znajduje się także ochraniacz dostosowany specjalnie do krzesełka, który stanowi jego idealne dopełnienie. Zadaniem ochraniacza jest zabezpieczenia dziecka przed ewentualnym uderzeniem, przede wszystkim za pomocą grubego i miękkiego wypełnienia. Tego typu ochraniacz polecany jest zwłaszcza dzieciom poniżej pierwszego roku życia. W ten sposób dziecko będzie czuło się bezpiecznie, a jego rodzice będą mieli pewność, że podczas karmienia nie dojdzie do żadnego, nawet najdrobniejszego wypadku.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Jakie wybrać krzesełko do karmienia – recenzja krzesełka Childhome lambda 2

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in