Jakie ramki na zdjęcia warto kupować?


zdjęcia

Zakup każdej ramki na zdjęcia pozwala na podzielenie się swoimi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi. To również najlepszy sposób na wyeksponowanie wyjątkowo pięknych fotografii. Warto zdecydować się na zakup estetycznego i solidnie wykonanego produktu.

Niezależnie od tego, czy są to drewniane ramki dostosowane do rustykalnego stylu wnętrz, bądź eleganckie, czarne oprawy podkreślające minimalistyczny design salonu.

Stołowe i ścienne ramki do zdjęć

Decydując się na zakup tego typu dekoracji, najlepiej rozejrzeć się za ramkami naściennymi i stołowymi. Warto mieć przy tym na uwadze wystrój każdego z wnętrz, w których prezentowane będą zdjęcia. Jeżeli w pomieszczeniu znajduje się wiele półek na książki i stolików, najlepiej poszukać ramek podkreślających fakturę i estetykę mebli. Kilka niedużych, stołowych ramek do zdjęć może idealnie wyeksponować wygląd prostego stołu czy sofy. Jeżeli zdjęcia mają być jedną z głównych atrakcji w pomieszczeniu, warto powiesić kilka ramek na otwartej ścianie. Można też poszukać opraw ściennych w tym samym kolorze, aby utworzyć proste, klasyczne kolaże. Warto też zmieszać czarne ramy obrazowe z ramkami w wielu kolorach, co da efekt nowoczesnego stylu funky.

Tekstury i style

Kupując ramki na zdjęcia, warto zwracać szczególną uwagę na tekstury i style, które będą dobrze komponować się z wnętrzem. Jeśli dom jest urządzony prosto oraz posiada tradycyjne meble i akcenty, najlepiej zdecydować się na klasyczne, neutralne i pozbawione zbędnych ozdób ramki na zdjęcia. Tradycyjnie urządzony dom ozdobić można drewnianymi ramkami do zdjęć w odcieniach pasujących do mebli. Lekkie, drewniane ramy wykonane z dębu, jesionu lub klonu wyglądają bardziej elegancko, dzięki czemu mogą doskonale uzupełniać klasyczny wygląd wnętrza. Bardziej nowoczesny styl uzyskać można dzięki oprawom z wąskimi krawędziami oraz pozbawionym grubej ramki wewnętrznej. Absolutnym hitem są obecnie ramki do zdjęć pozwalające na pomieszczenie kilku fotografii, a także bardzo nowoczesne oprawy z passe-partout. Jest to popularna, francuska metoda oprawiania fotografii i innych grafik, pozwalająca na maksymalne wyeksponowanie zdjęcia. W takim przypadku opłaca się rozważyć zakup produktu posiadającego bardziej funkcyjną teksturę, jaką charakteryzują się np. metalowe ramki do zdjęć.

Ramki na zdjęcia jako element wystroju

Warto kupować przede wszystkim takie ramki do zdjęć, które w jakiś sposób dopełniają i wzbogacają fotografię. Dlatego przed zakupem oprawy należy wziąć pod uwagę tematykę i ogólną stylistykę zdjęć. Rodzinne kadry z wakacji prezentować można w fantazyjnych ramkach, ale zdjęcia ze ślubu lepiej wyglądać będą w klasycznych, minimalistycznych oprawach. Na uwadze należy mieć także częstotliwość zmiany wystroju pomieszczeń, a tym samym również zdobiących je zdjęć. W takim przypadku najlepiej kupować ramki uniwersalne i pozwalające na łatwą wymianę fotografii. Bogatą ofertę zróżnicowanych pod względem formatowym, stylistycznym i kolorystycznym obramowań posiada sklep https://www.fotosklep55.pl.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Jakie ramki na zdjęcia warto kupować?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in