Polski producent akumulatorów i baterii


baterie

Akumulatory to urządzenia o bardzo szerokim zastosowaniu, zarówno w codziennym życiu, jak i przemyśle. Dzięki nim urządzenia elektroniczne stały się mobilne, podwyższając nasz komfort życia. W przemyśle baterie dostarczają zasilanie do urządzeń lub zwiększają ich zasięg i wydajność. Jednym z czołowych producentów akumulatorów w Katowicach jest Bater.pl. Jest to zakład z długimi tradycjami i historią sięgającą początku lat 80. ubiegłego wieku.

Nowoczesna produkcja

Firma Bater posiada jedną z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w Europie. Najwyższej klasy urządzenia oraz w pełni automatyczna linia produkcyjna zapewniają elastyczność produkcji przy zachowaniu dużej wydajności. Umożliwia to również przeprowadzanie kompleksowej kontroli jakości produktów oraz ich szybkie dostarczanie do klientów.

Jakość i bezpieczeństwo

Najwyższej klasy filtry pozwalają na uzyskanie pełnego bezpieczeństwa pracowników. Bater.pl zastosował system recyklingu, który zapewnia oszczędności zużycia materiałów, w tym stopów ołowiu oraz zwiększoną ochronę środowiska naturalnego. Firma uzyskała certyfikaty ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005, które gwarantują przestrzeganie najostrzejszych norm jakościowych.

Szeroka gama produktów

Przedsiębiorstwo produkuje różne odmiany baterii, między innymi przeznaczonych do elektrycznych wózków widłowych i platformowych. W ofercie znajdują się także baterie stacjonarne, korki rekombinacyjne, skrzynie, podstawy i regały do baterii. Produkowane ogniwa oraz baterie są przeznaczone do pracy rezerwowej, a także cyklicznej w elektrowniach solarnych, wodnych i wiatrowych.

Profesjonalny serwis urządzeń

Bater.pl instaluje i wykonuje demontaż baterii trakcyjnych oraz stacjonarnych. Oferta firmy to również profesjonalny serwis baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Podczas czynności konserwacyjnych, a także naprawczych zachowywane są rygorystyczne normy jakościowe. Serwis jest świadczony na terenie całej Polski.

Prace remontowe

Firma oferuje części zamienne oraz urządzenia dodatkowe, na przykład prostowniki. Wykonywane prace nie ograniczają się do doraźnego serwisu urządzeń, lecz mogą obejmować także remonty w akumulatorowniach, modernizacje istniejących instalacji, jak również obróbkę blach, prace ślusarskie i mechaniczne. Wszystkie zadanie wykonywane przez wykwalifikowany personel, za pomocą narzędzi i materiałów najwyższej jakości.

Bater.pl to największy producent akumulatorów w Katowicach, a także przyległym regionie. Jest to profesjonalna firma odpowiadająca na dynamicznie zmieniający się rynek. Zakład dostarczy baterie, jak również pomoże w instalacji i optymalnym wykorzystaniu. Natomiast zużyte baterie i akumulatory możemy oddać do fachowej utylizacji.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Polski producent akumulatorów i baterii

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in