Program LastPass


hasło

Jeżeli zajmujesz się bezpieczeństwa sieci w Twojej firmie, doskonale zdajesz sobie sprawę, z jakim ryzykiem wiąże się zagubienie hasła przez użytkownika danej stacji roboczej. Dlatego tak ważne jest stosowanie narzędzi pozwalających na wieloetapową identyfikację, oraz skuteczne i bezpieczne zarządzanie danymi osobowymi. Takim programem jest z pewnością Last Pass, któremu poświęcony jest ten artykuł.

Bezpieczeństwo danych bez zbytniego obciążenia hasłami

Według najnowszych badań ponad ¾ nieautoryzowanych logowań do firmowych komputerów możliwe jest dzięki zabezpieczeniu danych zbyt słabymi hasłami. Często także, są one przez bardzo długi okres nie zmieniane, powszechnie znane lub po prostu gubione. Warto zadbać o to, by w Twojej firmie do tego rodzaju sytuacji nie dochodziło. By tak było spełnione, muszą być dwa warunki: stosowanie skutecznego narzędzia zapobiegającego dostępowi do danych osób do tego nie powołanych, oraz wdrożenia zasad higieny tworzenia przechowywania, oraz zarządzania hasłami użytkowników.

LastPass – rozległe możliwości kontroli

To profesjonalne oprogramowanie ma za zadanie zapewnić pełną kontrolę, oraz bezpieczeństwo wszystkich obsługiwanych punktów kontrolnych. Możliwe to jest dzięki, zastosowaniu pojedynczego logowania i menadżera haseł. Masz możliwość dodawania praktycznie nieograniczonej liczby aplikacji SSO, stosowania zautomatyzowanego dostęp do oprogramowania zainstalowanego w chmurze, czy też uproszczonego odpierania dostępu do wszystkich aplikacji po odejściu danego pracownika.

LastPass to także praktyczne narzędzie, jakim jest generator haseł, dzięki, któremu możesz stworzyć silne i trudne do złamana hasła. Dodatkowo masz do dyspozycji menadżera haseł. Zapewnia on dokładne kontrolowanie zabezpieczeń poszczególnych użytkowników, przyznanych im dostępów oraz stacji roboczych.

Dzięki takiemu zaawansowanemu narzędzi jesteś w stanie kontrolować nawet sieć użytkowników składającą się z kilkudziesięciu lub kilkuset użytkowników. Twoja praca ulegnie przyspieszeniu, a Ty będziesz mógł poświęcić się bardziej palącym problemom niż nadzorowanie haseł.

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie można kupić ten praktyczny program, to polecamy sklep Vebo. Zakupy za jego pośrednictwem gwarantują bezpieczeństwo, szybką realizację zamówienia oraz pewność otrzymania pełnowartościowego produktu. Dlatego tez nie zwlekaj i odwiedź stronę tego sklepu. Znajdziesz tam także inne profesjonalne oprogramowanie z wielu dziedzin.

Zapraszamy do nas już dziś, do zobaczenia.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Program LastPass

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in