Wymagania techniczne telewizji online


tv

Telewizja online pozwala na śledzenie ulubionych kanałów telewizyjnych w każdym miejscu, także w trakcie podróży. Chcąc ją uruchomić, trzeba spełnić określone wymagania techniczne. Pozwoli to na oglądanie telewizji bez żadnych problemów.

Dostęp do internetu

Aby skorzystać z takiego rozwiązania, jak telewizja online, konieczny jest dostęp do internetu. Wystarczające w tej kwestii jest łącze o przepustowości co najmniej 2Mbps, chociaż dla lepszej jakości warto zdecydować się na bardziej wydajne. Większość współczesnych urządzeń mobilnych (laptopów, tabletów lub smartfonów), ze względu na swój stopień zaawansowania technicznego pozwala na korzystanie z internetu.

Aplikacja do oglądania telewizji online

Telewizja online do uruchomienia wymaga także często pobrania specjalnej aplikacji. Przykładem jest tutaj aplikacja operatora INEA, która po wpisaniu danych logowania w ciągu kilku sekund pozwala na uruchomienie jednego z kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych. Aplikację na urządzenie mobilne można ściągnąć z wykorzystaniem popularnych sklepów, jak Google Play lub App Store

Aktualizacje systemowe

Aby bez problemów oglądać telewizję online, należy zatroszczyć się także o to, by system urządzenia, na którym się ją ogląda, był w pełni zaktualizowany. Brak odpowiednich aktualizacji może spowodować sytuację, w której nie będzie możliwe uruchomienie danego kanału telewizyjnego lub też śledzenie go wiązać się będzie z trudnościami (np. ze względu na zacinanie się obrazu, problemy z dźwiękiem lub z obrazem).

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Wymagania techniczne telewizji online

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in