3 najpopularniejsze bukiety imieninowe


kwiaty

Imieniny są popularnym świętem obchodzonym każdego dnia w roku. Wybór bukietu kwiatów jaki chcemy podarować solenizantowi, może wydawać się dużo prostszy niż jest w rzeczywistości. Dobór odpowiednich kwiatów zależy w dużej mierze od naszej osobistej relacji z solenizantem, więzi rodzinnych, płci a nawet wieku. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze rodzaje bukietów jakie można ofiarować na imieniny.

1. Róże

Róże cieszą się na świecie ogromnym szacunkiem, należy jednak pamiętać, że kwiat ten wiązany jest głównie z uczuciem płomiennej i romantycznej miłości. Wybierając bukiet na imieniny, powinniśmy więc zrezygnować z czerwonej barwy i skupić się na innych kolorach. Dobrym rozwiązaniem jest różowy odcień, symbolizuje on bowiem wdzięczność. Żółty natomiast, wiąże się ze szczęściem i radością.

2. Tulipany

Tulipany kojarzą się, przede wszystkim z Holandią, ale faktem jest, że dotarły do tego kraju z Turcji, gdzie również były bardzo popularne. Bukiet tulipanów, niezależnie od koloru symbolizuje elegancję i wdzięk. Decydując się na barwę kompozycji tych kwiatów, warto rozważyć kolor żółty – wyrażający pozytywne emocje lub filoletowy, wiążący się z szacunkiem. Rewelacyjny jest także odcień różu, bedący uosobieniem troski.

3. Gerbery

Gerbery są kwiatami o wielu kolorach, co równa się ich bogatej symbolice. Gerber ma przypisane, przede wszystkim cechy wyrażające szacunek i uznanie. Sprawia to, że kwiaty te idealnie sprawdzają się jako elegancki podarunek imieninowy. Kolorystycznie, białe gerbery symbolizują radość i pozytywne emocje oraz doniosłość. Barwie żółtej, natomiast przypisywane są atrybuty zwycięstwa.

Jeżeli nie czujemy się na siłach, aby dokonać samodzielnego wyboru kwiatów, skorzystać możemy z wykwalifikowanej pomocy. Kwiaciarnia internetowa Gaja zajmuje się doborem odpowiednich bukietów imieninowych, o czym można się przekonać sprawdzając stronę internetową https://www.wyslijkwiaty.com/kwiaty-na-imieniny-c-13.html.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

3 najpopularniejsze bukiety imieninowe

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in