Czym są kwalifikacje FCE?


szkoła

First Certificate of English to udokumentowanie kwalifikacji językowych, dzięki jakim poszczególne osoby bez problemu porozumiewać będą się zawodowo w języku angielskim. Poza tym, przedstawiciele różnych zawodów, tacy jak nauczyciele angielskiego, przewodnicy turystyczni, czy piloci wycieczek powinni posiadać kwalifikacje z tego poziomu. Jest to dokument sprawdzany na rozmowach kwalifikacyjnych, który gwarantuje dodatkowe punkty.

Co umie kursant?

Posiadacz certyfikatu z FCE potrafi przygotować prezentacje na określony temat. Odpowiada na konkretne pytania w języku angielskim i łączy ze sobą poszczególne fakty. Potrafi wykonywać notatki z wypowiedzi ustnych. Rozumie instrukcje, a także prowadzi korespondencję w języku angielskim dotyczącą jego branży. Po skończeniu kursu FCE w Warszawie (np. w szkole językowej Lincoln) umie odebrać i przekazać wiadomości wymagające uwagi w codziennym dniu pracy lub nauki. Po kursie będzie też rozumiał rozmowy telefoniczne, sprawozdania i korespondencję służbową oraz poradzi sobie w trakcie składania prostych zamówień. Kurs ten bowiem efektywnie przygotowuje do wykonywania pracy biurowej w języku angielskim na stanowiskach sekretarskich i urzędniczych, jak i na niższych kierowniczych.  Widać zatem, że jest to kurs podstawowy, dzięki któremu można będzie w dalszym ciągu poszerzać posiadane umiejętności zawodowe.

Dalsza nauka języka angielskiego

Język angielski to język, który warto zgłębiać, ponieważ dzięki temu można będzie podnosić swoje kwalifikacje, zwłaszcza zawodowe. W dodatku, zawsze swobodnie można porozumiewać się z obcokrajowcami, czy to w kraju, czy za granicą. Kurs FCE w Szkole Języków Obcych Lincoln będzie idealną przesłanką do tego, by zgłębiać język na dalszych poziomach. FCE to podstawa do efektywnego porozumiewania się po angielsku, w związku z czym lektorzy w wymienionej szkole idealnie zdają sobie sprawę z tego, jak mają przygotowywać kursantów, by zakres ich wiedzy już przy tych podstawach był znaczący. Język angielski to pewna  inwestycja w przyszłość zawodową.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Czym są kwalifikacje FCE?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in