7 pomysłów na prezent dla faceta


porsche

Kupowanie prezentów to nie lada sztuka. Z jednej strony chcielibyśmy, żeby prezent przez nas dany był wyjątkowy, trafiał w gusta, wywoływał szczerą radość, a przy tym był praktyczny, żeby potem nie leżał i nie kurzył się gdzieś w kącie. Czasem jednak wielogodzinne zastanawianie się i bieganie po centrach handlowych nie zdaje żadnego egzaminu i mamy ochotę kupić cokolwiek, byleby mieć to już z głowy. O ile jeszcze kupowanie prezentu kobiecie nie jest wkraczaniem na ziemię zupełnie nieznaną – bo przecież nawet jeśli nie jesteśmy świetnie zorientowane co do tego, o czym marzą nasze koleżanki, to możemy się domyślić, co sprawi im przyjemność – o tyle sprawienie udanego prezentu facetowi to naprawdę duże wyzwanie. Przyda się kilka podpowiedzi, prawda?

Bilet na ciekawe wydarzenie

Koncert jednego z ulubionych zespołów, maraton filmowy, ciekawa wystawa, konwent miłośników… czegokolwiek, co akurat lubi facet, którego chcemy uszczęśliwić. To na pewno lepsze od materialnego prezentu wybranego od niechcenia.

Karnet

Może niekoniecznie na siłownię – przynajmniej jeśli naszym prezentem nie chcemy nikomu zasugerować, że jego sylwetka nadaje się do poprawy. Jeżeli natomiast adresat podarunku od dawna jara się na punkcie jakiegoś sportu, a wciąż jakoś brakuje mu motywacji, żeby go spróbować – karnet to świetny pomysł na prezent. Być może pomożemy w ten sposób skrystalizować się nowej pasji.

Coś stylowego

Chłopaki może nie obnoszą się z tym faktem tak jak płeć piękna, ale też lubią nosić rzeczy ładne, modne, świetne jakościowo i stylowe. Jeżeli chcesz celować w ten typ prezentu, podpowiedzą będą słowa klucze takie jak: zegarek szwajcarski, okulary Porsche, skórzany portfel, zapalniczka, breloczek.

Przygoda

Panowie, obok rzeczy, lubią kolekcjonować przeżycia i wspomnienia. Pomyśl nad dołożeniem czegoś do tej drugiej kolekcji. Możliwości są nieskończone – od survivalu, poprzez wycieczkę na quadach, na skoku ze spadochronem kończąc.

Gadżet

Dziewczyny uwielbiają kosmetyki i ciuchy, a chłopcy uwielbiają zabaw… ups, przepraszam, gadżety! Solenizant na pewno ma ulubiony film, serial, grę, albo książkę. Pomyśl nad sprawieniem mu czegoś, co będzie do tego ulubionego elementu popkultury nawiązywać. A może jakiś elektroniczny gadżet, ułatwiający życie? Zresztą, nie musi go wcale ułatwiać. Wystarczy, że jest elektroniczny i mieści się w kategorii gadżetów. Oni to uwielbiają.

Akcesoria związane z pasją

Jeśli facet ma zajawkę na jakimś punkcie, hobby, któremu jest wierny od lat, albo przeciwnie – jakieś nowe zainteresowanie, warto poobserwować, czego używa do realizowania tej pasji. A potem mu to kupić. No, może niekoniecznie dokładnie to samo, co już ma, ale może nowsze i lepsze, albo zapasowe. Prezenty związane z pasją zawsze cieszą!

Butelka czegoś mocniejszego

Który facet nie lubi napić się od czasu do czasu dobrego drinka? Zresztą, z alkoholem chodzi też o to, żeby go mieć. Kolekcja porządnych trunków w barku lub w przeszklonej szafce cieszy oko i robi wrażenie na gościach, których przy okazji jest czym poczęstować.

Zanim więc kupisz facetowi bon podarunkowy w sieciówce z ciuchami, zastanów się, czy nie lepiej  postawić na coś… hmmm, no cóż, bardziej wyjątkowego? Skok ze spadochronem, okulary Porsche, albo sportowy gadżet brzmią lepiej niż możliwość shoppingu wśród wieszaków. Za tym akurat panowie niespecjalnie przepadają.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
2
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
1
WTF

7 pomysłów na prezent dla faceta

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in