Jak oszczędzać na doładowaniach telefonu?


telefon

Masz telefon na kartę? Na pewno wiesz, że trzeba go regularnie doładowywać, aby można było korzystać z niego bez ograniczeń. Gdy wykorzystamy dostępny limit, nie będziemy w tanie rozmawiać, pisać czy korzystać z internetu, dopóki nie zasilimy swojego konta odpowiednią kwotą. Gdy także robisz to regularnie, sprawdź razem z nami, jak oszczędzać na doładowaniach telefonu. To proste!

Telefony na kartę to popularne rozwiązanie pozwalające na łatwe kontrolowanie wydatków. Nie musimy wtedy płacić żadnego abonamentu, dlatego nie przekroczymy limitu na swoim koncie. Gdy będziemy chcieli rozmawiać czy pisać więcej lub dłużej korzystać z internetu, musimy po prostu doładować konto. Możemy zrobić to obecnie nie tylko w sklepach, ale również przez internet, na przykład na stronie internetowej bm.pl, która obsługuje wygodne płatności Pay by Link.

To właśnie w internecie czeka na nas wiele świetnych promocji, razem z którymi możemy zaoszczędzić na doładowaniach. Niektóre z nich pozwalają nam na uzyskanie dodatkowej kwoty doładowania, inne na aktywację darmowych pakietów, na przykład minut czy SMS-ów lub danych.

Na wspomnianej stronie internetowej bm.pl możemy zapoznać się już teraz z dostępnymi promocjami przeznaczonymi dla użytkowników różnych sieci. Dla osób posiadających telefon na kartę w Orange to między innymi promocje „30% więcej za doładowanie przez Internet”, darmowe rozmowy i SMS-y w Orange Yes nawet wtedy, na koncie ma się 0 złotych. Dla użytkowników T-Mobile na kartę dostępna jest promocja „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”, natomiast dla Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi oraz 36i6 „Piąte doładowanie gratis”.

Wobec tego doładowanie konta przez internet może być nie tylko bardzo wygodne, ale również pozwoli ci na uzyskanie dodatkowych oszczędności. To bardzo proste – wystarczy, że podasz numer telefonu, który chcesz doładować, następnie wybierzesz kwotę oraz zapłacisz z wykorzystaniem wygodnego i bezpiecznego systemu płatności Pay by Link. Doładowanie będzie na twoim koncie w kilka sekund!

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Jak oszczędzać na doładowaniach telefonu?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in