Jakie znaczenie ma dawanie prezentów firmowych?


prezent

Praktyka ofiarowywania sobie prezentów jest osadzona w kulturach większości społeczeństw, z milionami złotych wydawanych corocznie na ten cel na całym świecie

Praktyka ofiarowywania sobie prezentów jest osadzona w kulturach większości społeczeństw, z milionami złotych wydawanych corocznie na ten cel na całym świecie. Dar podarunkowy nie  sprowadza się jednak wyłącznie do wybrania obiektu lub usługi, które mają być ofiarowane danej osobie w określonej chwili. Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny, rocznicę, ślub lub inną okazję, darowanie prezentów jest istotne, ponieważ oznacza, że troszczysz się, myślisz i pamiętasz o obdarowanej osobie, a dodatkowo poświęciłeś swój własny czas, aby zrobić dla niej coś miłego.

Wymiana prezentów firmowych

W dzisiejszym środowisku biznesowym  wymiana prezentów firmowych jest ważna i może mieć wymierne skutki dla lojalności i wzrostu liczby klientów. Korporacyjne podarunki stały się olbrzymią częścią kultury wielu firm. Jeżeli proces wymiany prezentów przebiega efektywnie, wpływa na umocnienie relacji z kluczowymi klientami i pracownikami, stworzenie poczucia wzajemności i dobrej woli, nawiązanie nowych relacji i promowanie firmy. Mając to na uwadze, wraz ze zwiększoną świadomością firm rozwijających i utrzymujących długotrwałe relacje z klientami, ważne jest, aby wybierać właściwe prezenty i dostarczać je z należytą starannością.

Jako klient pewnie byłbyś zadowolony z otrzymania prezentu od firmy, od której kupujesz produkty czy usługi. Jest to zjawisko powszechne w takich sektorach, jak na przykład nieruchomości – agent, który reprezentował klienta w transakcji, może wyrazić swoją wdzięczność przykładowo dając mu darmową usługę ocieplenia domu, do którego się wprowadza. Tak wyróżniony klient czuje, że firma opiekuje się nim i dba o jego potrzeby, co z pewnością sprawi, że jeśli w przyszłości będzie potrzebował podobnych usług, to bez wahania zgłosi się do tej samej firmy.

Akt darowizny zapewnia wywarcie pozytywnego i trwałego wrażenia na kliencie i pokazuje, że o nim pamiętasz. W zamian klient będzie również pamiętał o Tobie!  Empatyczna natura twojego aktu będzie doceniona jeszcze bardziej, jeśli podejmiesz się personalizacji prezentu dla konkretnej osoby.

Ofiarowywanie prezentów pracownikom lub klientom jest ważne dla utrzymywania silnych więzi. To jakby wchodzenie na kolejny poziom partnerstwa – jasny znak, że doceniasz daną osobę i pamiętasz o niej.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, lub nie jesteś pewien, co wypada ofiarować, a czego nie, postaw na kosze upominkowe. To idealny sposób na stworzenie prezentu eleganckiego, wyrafinowanego ale też w pewnym stopniu spersonalizowanego. Wszystko zależy od tego, jak dobrze znasz osobę, której chcesz ofiarować prezent. Możesz tak skomponować produkty w koszu, aby trafiały dokładnie w gust i upodobania danej osoby. Jeśli niezbyt dobrze znasz odbiorcę, standardowy, uniwersalny kosz tez spełni swoje zadanie. Najlepiej skomponowane kosze upominkowe znajdziesz na stronie internetowej www.fabryka-prezentow.com. A jeśli wśród gotowych zestawów nie znajdziesz niczego, co Cię satysfakcjonuje, z pomocą eksperta możesz stworzyć własny, unikalny kosz. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony i zapisze się w pamięci odbiorcy na długi czas!

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Jakie znaczenie ma dawanie prezentów firmowych?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in