Jeśli leasing samochodu, to jakiego? Może warto zdecydować się na używany?


auto

Leasing samochodów osobowych używanych cały czas zyskuje na popularności. Jest to zdecydowania tańsza alternatywa, która może być bardzo korzystna dla wielu przedsiębiorców.

Podjąłeś decyzję dotyczącą leasingu – klamka zapadła, podpisujesz umowę. Jednak zastanów się nad tym, jaki dokładnie pojazd Cię interesuje. Możesz wybrać dowolny model, jednakże czy na pewno warto inwestować w nowe auto, które dopiero co wyjechało z salonu? Pamiętaj o tym, że taki samochód zaledwie w ciągu chwili traci na wartości nawet kilkadziesiąt procent! Może zdecydowanie lepszą propozycją będzie zdecydowanie się na leasing samochodu osobowego używanego?

Nowe czy stare?

Z pewnością łatwiej jest otrzymać leasing na nowy samochód, jednakże jest wiele firm, które proponują swoim klientom alternatywę. Firma CLS specjalizuje się w leasing używanych samochodów osobowych. Właśnie dlatego, jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, warto skorzystać z ich profesjonalnej wiedzy. Dodatkowo na ich stronie internetowej można znaleźć bardzo przydatny kalkulator leasingowy, który umożliwi Ci łatwe i szybkie obliczenie wszelkiego rodzaju kosztów związanych z leasingiem. Decydując się na używany pojazd, z pewnością zaoszczędzisz. A kupno takiego samochodu wcale nie oznacza, że będzie on w złym stanie technicznym. Równie dobrze możesz kupić nowe auto, które wprost nie będzie wyjeżdżało z warsztatu mechanicznego. To jest prawdziwa loteria, a samochód jest tylko maszyną, która ma prawo się zepsuć w każdym momencie.

Długość trwania umowy

Istotną kwestią w przypadku używanych pojazdów jest to, że wiek samochodu oraz długość trwania umowy leasingowej nie mogą łącznie przekroczyć ośmiu lat. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na zakup sześcioletniego pojazdu, sama umowa nie będzie mogła trwać dłużej niż dwa lata. Warto o tym pamiętać, podczas wybierania wymarzonego samochodu. Ważny jest także stan techniczny konkretnego pojazdu. Musi on być bardzo dobry, abyś w przyszłości zaoszczędził na naprawach. Właśnie dlatego przed zakupem należy dokładnie sprawdzić pojazd. Najlepiej zrobić to na autoryzowanych stacjach, które pozwolą na dogłębne zbadanie stanu auta. Weź pod uwagę nie tylko jego wygląd!

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Jeśli leasing samochodu, to jakiego? Może warto zdecydować się na używany?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in