Przegląd przed zakupem – miej pewność z Subaru


auto

Kupno nowego samochodu to spora odpowiedzialność, która spoczywa na barkach kierowcy. Radość z pozyskania nowej maszyny nie powinna jednak przysłonić zdrowego rozsądku. Jeszcze zanim podejmiesz decyzję, powinieneś lepiej przyjrzeć się pojazdowi – tak na wszelki wypadek. Temu właśnie służy profesjonalny przegląd przed zakupem.

Wiedz, co wybierasz

Darowanemu koniowi nie należy patrzeć w zęby? Nie w tym przypadku. Podjąłeś decyzję o wyborze samochodu, który ma Ci służyć przez kilka dobrych lat. Liczysz na to, że nie tylko będzie sprawował się na drodze, to dodatkowo zapewni Tobie i pasażerom bezpieczeństwo oraz pełen komfort. Aby mieć tę pewność, możesz skorzystać z przeglądu przed zakupem – co gwarantuje Ci serwis Subaru. Dlaczego warto zdecydować się na ten krok? Co wchodzi w skład usługi? Co możesz na tym zyskać?

Za, a nawet za!

Decydując się na specjalistyczny przegląd zyskujesz pewność, że wszystko jest na swoim miejscu. W końcu oddajesz auto w ręce fachowców, którzy znają się na rzeczy. Warto pozwolić im na dokładne obejrzenie samochodu. W skład podstawowego przeglądu wchodzi m.in. test drogowy w celu sprawdzenia właściwości jezdnych, kontrola hamulców, klimatyzacji, przełączników, oświetlenia i wydajności akumulatora, sprawdzenie stanu zawieszenia, skrzyni biegów i bieżników, a także wykonanie pomiarów oraz sprawdzenie poziomu płynów. Druga opcja proponuje poszerzone działania – nieco droższe, ale obejmujące dodatkowo pomiar geometrii zawieszenia, czyli prawidłowe ustawienie kół pojazdu.

Co możesz zyskać?

Za dodatkową opłatą w serwis Subaru gwarantuje przeprowadzenie kompleksowego przeglądu jeszcze przed zakupem auta. Po otrzymaniu wyników oraz stosownych dokumentów zyskasz pewność, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie będziesz musiał martwić się tym, by za jakiś czas odwiedzić mechanika – serwis Subaru proponuje również okresowe przeglądy techniczne oraz wymianę części w ramach gwarancji. Poza tym dobrze wiedzieć, że wszystko działa jak należy. Tym pewniej i z jeszcze szerszym uśmiechem wyjedziesz z salonu, utwierdzając się w tym, że dokonałeś właściwego wyboru.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Przegląd przed zakupem – miej pewność z Subaru

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in