Samochód na godziny to świetny pomysł na weekendowy wypad


samochód

Gdyby ktoś parę lat temu wspomniał w Polsce o takim rozwiązaniu jak wynajmowanie samochodu ma określony dystans to raczej nikt nie przyjął by tego z entuzjazmem bądź wiele osób uważałoby że nie przyjmie się to w polskich realiach. Dlatego, to że samochód na godziny staje się popularny w większych aglomeracjach miejskich jest bardzo dobrym znakiem, świadczącym o tym, że Polska rozwija się zarówno pod względem motoryzacyjnym, ekonomicznym, jak i ekologicznym.

Kiedy można skorzystać z samochodów wynajmowanych na minuty?

Z samochodów wynajmowanych na minuty można skorzystać wówczas, kiedy chcemy się przemieścić w większym mieście, od danego punktu do drugiego. Może się to odnosić do dłuższych, jak i do krótszych tras. Co ciekawe, im częściej korzysta się z usług firmy 4mobility.pl oferującej tego typu świadczenia, tym pewniejsze jest to, że dostanie się zniżkę. Z samochodów wypożyczanych na minuty często korzystają biznesmeni, rodziny, czy osoby, które na co dzień poruszają się komunikacją miejską lub rowerem, aczkolwiek nie zawsze wszędzie mogą się dostać. Można z nich korzystać w celach zawodowych, ale również i prywatnych.

Kiedy 4mobility przydaje się najbardziej?

Jeśli nie mamy samochodu, ponieważ preferujmy ekologiczny styl życia, bądź po prostu nie stać nas w danej chwili na taki wydatek, a chcemy na przykład wyjechać na weekend to nie powinniśmy się nad tym zbyt szczególnie zastanawiać. Wykorzystanie takiej opcji sprawi, że nie musimy wydawać zbyt wielu pieniędzy na taksówkę, czy też prosić kogoś o samochód. Sama obsługa aplikacji jest intuicyjna, a poza tym, można spodziewać się, że w krótkim czasie dostaniemy ekskluzywny pojazd na minuty. Wypad za miasto będzie udany, a po wszystkim wystarczy odstawić samochód na wskazane miejsce. Dodatkowo, car sharing okazuje się niezbędny wtedy, kiedy mamy do czynienia z nagłymi sytuacjami i wtedy, poza przejażdżkami weekendowymi dobrze będzie się na to zdecydować. Jedna przejażdżka z pewnością sprawi, że ktoś będzie chciał podróżować w ten sposób znacznie częściej.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Samochód na godziny to świetny pomysł na weekendowy wypad

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in