Wypożyczalnia Carfree – wynajmij auto na urlop i nie tylko


auto

Wypożyczalnia samochodów Carfree to jedna z najpopularniejszych w Polsce firm udostępniających swoje pojazdy, która działa od niemal ośmiu lat i zajmuje się wynajmem samochodów na różny okres czasu. Dzięki swojej bogatej ofercie Carfree dostosowuje się do oczekiwań i potrzeb każdego klienta, a profesjonalny zespół jest do Państwa dyspozycji na naszej infolinii 24 godziny na dobę. Firma posiada oddziały w 14 polskich miastach i oferuje swoim klientom nowoczesne i wygodne samochody najpopularniejszych i najlepszych marek różnej klasy i wymiarów. Nasza wypożyczalnia oferuje atrakcyjne ceny i gwarantuje brak ukrytych kosztów, zapewniając profesjonalne usługi najwyższej jakości. Rezerwacji wybranych samochodów dokonywać można za pośrednictwem strony internetowej oraz przez infolinię, a nasz zespół chętnie doradzi Państwu w wybraniu odpowiedniej oferty. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Łatwe i tanie podróże

Wypożyczanie samochodu jest współcześnie wygodnym i komfortowym rozwiązaniem, a w naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdą państwo coś dla siebie. Polecamy wynajem samochodu na urlop lub wyjazd służbowy, a także wynajem auta na dłuższy okres czasu.  Posiadamy samochody różnych rozmiarów i klasy więc dobranie odpowiedniego dla Państwa potrzeb pojazdu nie będzie niczym skomplikowanym. Jest to obecnie doskonała alternatywa dla taksówek czy innych środków transportu, które nie zawsze działają sprawnie i nie są godne zaufania. Atrakcyjne ceny, jakie oferuje firma Carfree sprawiają, że dużo łatwiejsze, a także bardziej opłacalne stanie się wypożyczanie aut i podróżowanie, niezależnie od miasta w którym się Państwo znajdują. Dzięki licznym placówkom na terenie całego kraju firma Carfree wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy możliwość bezpłatnego podstawienia wybranego przez Państwa samochodu na wybrane lotnisko na terenie całego kraju.

Wynajem auta bez kaucji

Firma Carfree oferuje wypożyczanie samochodów bez konieczności wpłacania kaucji czy blokowania środków na karcie kredytowej. Pobierana opłata obejmuje wyłącznie wynajem samochodu oraz koszty związane ze zużyciem paliwa. Klient nie musi martwić się o dodatkowe wydatki związane z depozytem oraz naprawami czy innymi opłatami uzupełniającymi, wszystkim tym zajmujemy się my. Dzięki temu formalności związane z wypożyczeniem samochodu są krótsze a nasza oferta Carfree skierowana jest także do osób, którym  zależy zarówno na oszczędnym, jak i szybkim wypożyczeniu auta.

Oferta Carfree

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka możliwości wynajmu pojazdu. Oferujemy wypożyczenie samochodu krótko-, średnio- i długoterminowo, a klienci mogą wybrać dowolny rodzaj samochodu, od osobowych po auta dostawcze czy busy wieloosobowe oraz pojazdy PREMIUM. Naszą flotę tworzą nowe modele samochodów o niskim przebiegu i doskonałym wyposażeniu, proponujemy kilka segmentów, które różnią się od siebie ceną i klasą pojazdu. Dzięki szerokiej ofercie każdy klient dobierze propozycję właściwą dla swoich potrzeb i budżetu, jakim dysponuje.

Krótkoterminowy wynajem samochodu

Krótkoterminowy wynajem samochodu to oferta przeznaczona dla osób, które chcą korzystać z pojazdu przez okres do jednego miesiąca. Klient nie ponosi wówczas żadnych dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem czy przeglądem technicznym. Wybierając wypożyczalnię Carfree jedyne opłaty jakie obowiązują związane są z wynajmem pojazdu i jego eksploatacją.

Propozycja krótkoterminowego wynajmu pojazdu skierowana jest do osób, które planują przylecieć do polski samolotem. Nasza firma daje możliwość podstawienia wybranego przez Państwa samochodu na dowolne lotnisko w kraju. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy z pewnych przyczyn nie posiadają własnego auta, a okazjonalnie są zmuszeni do skorzystania z pojazdu. Krótkoterminowe wypożyczanie samochodu to również oferta skierowana do osób przeprowadzających się, a także większych grup planujących wspólny wyjazd, nasza firma dysponuje bowiem samochodami dostawczymi oraz busami.

Średnioterminowy wynajem samochodu

Wynajem średnioterminowy to oferta skierowana dla osób zainteresowanych wypożyczeniem samochodu na okres od 1 do 24 miesięcy. Z tej propozycji korzystają zazwyczaj firmy, które wypożyczają nasze auta dla swoich pracowników, ale zachęcamy także klientów indywidualnych zainteresowanych wynajmem samochodu na okres powyżej miesiąca. Oferujemy atrakcyjne ceny i szeroki wybór pojazdów, które sprawdzą się podczas użytkowania pojazdu.

Dzięki korzystaniu z usługi średnioterminowego wynajmu, mniejsze i średnie przedsiębiorstwa mogą bez konieczności zakupu własnych aut łatwo zdobyć flotę samochodową. Bez zbędnych formalności udostępnimy nasze pojazdy, a w cenie wynajmu auta oferujemy pakiet usług dodatkowych, m.in. ubezpieczenie, pomoc w sytuacjach awaryjnych, a także gwarancję zapewnienia auta zastępczego w przypadku uszkodzenia. Średnioterminowy wynajem aut to propozycja, która doskonale sprawdzi się w wypadku, gdy w firmie pojawiają się nowe zadania lub zatrudniani są nowi pracownicy oraz gdy dane przedsiębiorstwo z różnych przyczyn nie ma możliwości zakupu własnych samochodów czy uzyskania leasingu. Ten rodzaj wynajmu pojazdu to dobre rozwiązanie w przypadku chęci sprawdzenia konkretnego modelu samochodu i wypróbowania go oraz gdy firma nie chce ponosić dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem czy serwisowaniem auta.

W cenie wynajmu samochodu firma Carfree zapewnia pakiet usług dodatkowych, takich jak pełne przygotowanie pojazdu do wynajmu, uzupełnienie płynów, napełnienie baku, wymianę opon, sprzątanie oraz przegląd techniczny. Możemy podstawić oraz odebrać samochód w dowolnie wybranym przez klienta miejscu na terenie polski, a w sytuacjach awaryjnych zapewniamy pomoc i wsparcie 24 godziny na dobę oraz w razie konieczności podstawienie auta zastępczego i usunięcie uszkodzonego pojazdu. Pakiet zawiera także pełne ubezpieczenie samochodu, OC/AC/NNW/Assistance.

Długoterminowy wynajem samochodu

Długoterminowy wynajem to propozycja korzystania z wybranego samochodu przez okres od 2 do 5 lat. To oferta skierowana głównie do firm i pozostałych instytucji, która pozwala zwiększyć flotę samochodową bez konieczności dokonywania zakupu. Takie rozwiązanie jest dużą oszczędnością czasu i pieniędzy, bo nie ma konieczności ponoszenia dużych wydatków, a formalności związane z wynajmem pojazdu są ograniczone do koniecznego minimum.

Największą zaletą korzystania z długoterminowego wynajmu są stałe niskie koszty, co ułatwia przedsiębiorstwu zaplanowanie budżetu. Po wygaśnięciu umowy możliwa jest wymiana pojazdu lub kontynuacja usługi na tych samych warunkach. Osoba korzystająca z długoterminowego najmu ma ciągłą kontrolę nad kosztami związanymi z użytkowaniem pojazdu, miesięczne opłaty są niezmienne, a dzięki jednej zbiorczej fakturze pomagamy zachować porządek w finansach. W razie awarii zapewniamy pojazd zastępczy bez dodatkowych kosztów i oferujemy pomoc i wsparcie przez całą dobę. To rozwiązanie jest korzystne również dlatego, że wynajem nie obciąża bilansu finansowego firmy, więc wzrasta jej zdolność kredytowa, a zgromadzony i zaoszczędzony kapitał można przeznaczyć na inne inwestycje. Wypożyczalnia Carfree przygotuje dla Państwa auto oraz dostarczy jest we wskazane przez państwa miejsce na terenie Warszawy. Oferujemy pełne ubezpieczenie pojazdu, OC/AC/NNW/Assistance, zapewniamy również komplet opon letnich i zimowych oraz możliwość ich wymiany, a także sprawdzenie parametrów technicznych samochodu.

Wynajem większych samochodów

Firma Carfree ma w swojej ofercie nie tylko auta osobowe, ale także samochody dostawcze i busy osobowe. To propozycja skierowana zarówno dla firm, które potrzebują tymczasowego wsparcia w postaci samochodu dostawczego, jak również dla klientów indywidualnych chcących skorzystać z większego pojazdu. Oferujemy nowoczesne i komfortowe busy 7-osobowe i 9-osobowe, które doskonale sprawdzą się w dłuższych trasach, a ich wyposażenie sprawi, że podróż będzie wygodna i przyjemna. Busy dostawcze oferowane przez naszą firmę to świetna  propozycja dla firm, które nie posiadają własnych samochodów lub czasowo potrzebują większą liczbę takich pojazdów, ale także dla klientów indywidualnych, którzy muszą przewieźć coś o większych rozmiarach.

Pomoc w razie uszkodzenia

W przypadku wypadku drogowego lub awarii pojazdu firma zapewnia pomoc i wsparcie oraz oferuje samochód zastępczy o podobnym standardzie, a koszt wynajmu drugiego auta pokrywa ubezpieczyciel. Wypożyczalnia gwarantuje ubezpieczenie OC/AC/NNW i Assistance, nie pobieramy przy tym kaucji ani nie blokujemy środków na karcie kredytowej.

W naszej ofercie mamy wynajem samochodów zastępczych (bezpłatne auto z OC sprawcy). Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy kierowca, którego pojazd został uszkodzony z winy innego uczestnika ruchu drogowego ma prawo do najmu samochodu zastępczego, wówczas kosztami związanymi z wynajmem pojazdu zastępczego obciąża się Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji.

Formalności i warunki wynajmu pojazdu

Jedynym warunkiem, jaki należy spełniać aby wypożyczyć samochód z firmy Carfree jest ukończenie 21 lat i minimum roczne prawo jazdy. W chwili wynajmu pojazdu klient musi mieć przy sobie zarówno prawo jazdy potwierdzające jego uprawnienia do kierowania samochodem jak i drugi dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Pojazd należy zwrócić z takim samym stanem paliwa, z jakim został przekazany klientowi.

Firma zazwyczaj nie pobiera kaucji za wynajem aut, jednak w przypadku gdy klient nie posiada polskiego obywatelstwa konieczny jest depozyt. Wysokość kaucji zależy wówczas od tego, z którego segmentu wypożyczany jest pojazd. Za samochody z segmentu A i B należy się depozyt w wysokości 500 zł, za segmenty C, C+, C+ (Kombi) 1000 zł, za auta z segmentu D, D+, D(Kombi), SUV, MVan, P, R kaucja wynosi 1500 zł. W przypadku wyboru auta z segmentu Premium kaucja wynosii 3000 zł.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
1
WTF

Wypożyczalnia Carfree – wynajmij auto na urlop i nie tylko

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in