Gdzie zamieszkać w Warszawie? Podpowiadamy, jak wybrać nowe mieszkanie!


mieszkanie

Podjęcie decyzji o zakupie wymarzonego nowego mieszkania w Warszawie bywa trudne. Jaką dzielnice wybrać? Praga południe cieszy się ostatnio wyjątkowym zainteresowaniem!

Warszawa to ponad 100 osiedli i 18 dzielnic, które różnią się między sobą dostępem do terenów rekreacyjnych, sportowych, dostępem do ośrodków kultury, centrów biznesowych, a także przedszkoli i ośrodków zdrowia. Wybór miejsca zamieszkania wpływa na całe nasze życie. Między innymi na to, jak dużo czasu będziemy spędzać w samochodzie w drodze do pracy, gdzie do szkoły będą chodzić nasze dzieci oraz gdzie będziemy robić zakupy. Droga od podjęcia decyzji o zakupie własnego mieszkania do wyboru wymarzonego lokum jest na ogół długa. Oferta nowych mieszkań na sprzedaż w Warszawie jest bogata, dlatego należy ustalić wiele kwestii: pożądane cechy lokalu, powierzchnię i rozkład oraz okolicę, która spełni nasze oczekiwania.

Kierunek Praga Południe – coraz więcej inwestycji nowych mieszkań

Praga Południe cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które z jednej strony lubią gwar miasta, korzystają z rozrywek i oferty kulturalnej, z drugiej jednak potrzebują mieć dostęp do terenów zielonych. To dzielnica sportu, zieleni i kultury. Do aktywności zachęcają liczne ścieżki rowerowe, basen, kluby fitness, czy plenerowe siłownie. Tutaj swoją siedzibę Sinfonia Varsovia, czy Klub Kultury Saska Kępa. Na Pradze południe powstało jedyne w Warszawie Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze, skupiające w jednym budynku przedszkole, żłobek oraz Klub Seniora. Mieszkanie tutaj oznacza świetne skomunikowanie z pozostałymi częściami Warszawy.

Nowe mieszkania na Pradze południe

Praga Południe jest prężnie rozwijającą się dzielnicą, w której nie brakuje budynków o wysokim standardzie. Oferta nowych mieszkań na Pradze Południe zaskakuje różnorodnością. Na uwagę na pewno zasługuje inwestycja Praga 17. To oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Otoczona zielenią inwestycja powstaje przy ul. Mlądzkiej (Grochów). Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie budynku. Dodatkowym atutem dla mieszkańców będzie oświetlone zielone patio, wielostanowiskowy garaż podziemny oraz panoramiczne okna dające maksymalne doświetlenie pomieszczeń.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Gdzie zamieszkać w Warszawie? Podpowiadamy, jak wybrać nowe mieszkanie!

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in