Nietypowe zastosowanie hal magazynowych


półki

Obiekty magazynowe budowane są w taki sposób, aby miały wewnątrz jak najwięcej wolnej przestrzeni. Powoduje to, że można je przeznaczyć do innych zadań niż składowanie. Wszystko zależy od pomysłu na takie miejsca oraz wykorzystaniu ich potencjału.

Przestrzeń do bezpiecznej rozrywki pod dachem

Takie wnętrza jak hale mogą być idealnym miejscem do spędzania czasu aktywnie. Bezpieczne sporty strzeleckie jak ASG łączą zamiłowanie do broni oraz rywalizację pomiędzy zespołami. Przez to, że rozgrywka odbywa się w zamkniętym obiekcie, można łatwo zapewnić prywatność i zabezpieczenie medyczne ze strony organizatora. Hala magazynowa Amwin może być dowolnie aranżowana, by wykonać symulację pola walki i spełnić oczekiwania uczestników rozgrywki. Ściany takiego obiektu chronią otoczenie przed rykoszetami plastikowych kulek używanych podczas strzelania.

Miejsce na wynajem własnego warsztatu

Popularne w wielu miastach parki technologiczne dobrze również funkcjonują w przystosowanych do tego halach magazynowych. Zasada działania takich miejsc jest prosta i polega na płatnym dostępie do maszyn i urządzeń zgromadzonych w hali. W zależności od potrzeb można realizować swój projekt lub uczestniczyć w zajęciach tematycznych z zakresu stolarstwa, lub innych popularnych obecnie technologii związanych z kreatywnością. To dobre rozwiązanie dla osób chcących nabyć nowych umiejętności, ponieważ takie parki oferują równocześnie pomoc kompetentnych instruktorów.

Dużo wygodnego miejsca do zamieszkania

Skoro budynki przemysłowe są przerabiane na mieszkania to, czemu nie powtórzyć takich działań w hali magazynowej. Duża wolna przestrzeń może zostać niekonwencjonalnie zaaranżowana, a konstrukcja stalowa będzie nadawała charakteru takim wnętrzom. Często obiekty takie są umiejscowione na obrzeżach miast, co pozwala na tani zakup dużej działki przylegającej do takiego obiektu. Jest to rozwiązanie dla odważnych osób, ale może być po zakończeniu modernizacji obiektem oddającym charakter właściciela. Wystarczy tylko zaangażować odpowiedniego projektanta.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Nietypowe zastosowanie hal magazynowych

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in