Poczuj się jak w Paryżu. 3 powierzchnie biurowe do wynajęcia w pięknych kamienicach


biuro

Podoba Ci się klimat paryskich kamienic i zawsze marzyłeś o pracy w takim otoczeniu? Nie dla Ciebie są nowoczesne, szklane biurowce? To doskonale, bo być może nasz artykuł zainspiruje Cię i pomoże znaleźć odpowiednie miejsce do pracy – ale w Warszawie! Zapraszamy do czytania!

1. Royal Trakt Offices, Warszawa Śródmieście

Royal Trakt Offices to odrestaurowana, reprezentacyjna kamienica oferująca biura do wynajęcia o łącznej powierzchni około 4000 m2 na 4 kondygnacjach naziemnych i 2 podziemnych. Kamienica charakteryzuje się wysokim standardem przywodzącym na myśl francuski styl pałacowy. Zlokalizowana jest w centrum Warszawy w okolicach ul. Wilczej w Centralnym Obszarze Biznesu. Ponadto znajduje się też w pobliżu jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta – Al. Jerozolimskich. Z tego względu w prosty sposób można przetransportować się do innych części miasta. Te wszystkie rzeczy sprawiają, że prym w kategorii powierzchnie biurowe do wynajęcia w kamienicy wiedzie właśnie ten budynek.

2. Kamienica biurowa, Warszawa Śródmieście

Kamienica biurowa powstała w 1914 roku, a jej generalny remont odbył się w 2000 r. Budynek składa się z 11 kondygnacji naziemnych oraz z piwnicy, o łącznej powierzchni 4000 m2. Główna klatka schodowa, toalety, wnęki okienne i części korytarzy wyłożone są marmurem. Ponadto w kamienicy poprowadzone są linie komputerowe, elektryczne, telekomunikacyjne i światłowodowe, a w niektórych pomieszczeniach umieszczono klimatyzację. Ta zabytkowa kamienica znajduje się w doskonałej lokalizacji – 300 metrów od stacji metra i licznych przystanków tramwajowych oraz autobusowych.

3. Energopol, Warszawa Śródmieście

Energopol to przepiękna, zabytkowa (z 1893 roku), odrestaurowana kamienica biurowa mieszcząca się w ścisłym centrum Warszawy – przy Alejach Jerozolimskich, w Centralnym Obszarze Biznesu, niedaleko Ronda Dmowskiego. Kamienica oferuje 3600 m2 całkowitej powierzchni biurowej do wynajęcia na 6 kondygnacjach. Na parterze znajduje się hall i ogólnodostępna recepcja z ochroną. Pokoje biurowe są wysokie i bardzo dobrze doświetlone, co sprawia, że są idealne także jako atelier dla projektantów i pracownie dla fotografów. Niedaleko kamienicy znajduje się wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, dwie linie metra, Dworzec Centralny, centra handlowe oraz urzędy.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Poczuj się jak w Paryżu. 3 powierzchnie biurowe do wynajęcia w pięknych kamienicach

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in