Druk dobrej jakości


tusze

Korzystając z różnego rodzaju punktów ksero, przyzwyczajamy się powoli do faktu, że w zasadzie posiadanie własnej drukarki jest niepotrzebne. Stopień nagromadzenia takich punktów jest tak duży, że w zasadzie zawsze jest do niego blisko, a oprócz tego można przecież bardzo tanio skserować czy wydrukować wiele plików kartek. Takie punkty są także bardzo przydatne, jeżeli ktoś chce wydrukować plakat czy ulotki. Wystarczy tylko przynieść dobrej jakości plik i poczekać parę chwil- wszystko powinno być gotowe do odebrania. Problem jednak pojawia się, kiedy chodzi o kwestie szczegółowe. Zwłaszcza osoby posiadające własne biznesy musza uważać na poszczególne drukarnie. Zdecydowanie lepiej jest posiadać jedną, zaprzyjaźnioną i sprawdzoną drukarnię i to właśnie tam dokonywać zamówień z uwagi na kwestie poruszone poniżej.

Jakość a nie cena

Drukarnia powinna przede wszystkim cechować się jakością i sprawnością w wykonywaniu usług. Dlatego też, jeżeli ktoś potrzebuje materiałów reklamowych, przede wszystkim powinien patrzyć na to jak będzie wykonane zlecenie. Często może się zdarzyć, że drukarnia, która raczej rzadko wykonuje większe zamówienia, wykona swoją pracę niedokładnie. Odpryski na plakatach czy rozmazania mogą się pojawić i najczęściej bardzo szybko może zostać wydany nowy egzemplarz, ale należy pamiętać, że to ciągle marnowanie czasu. Z drugiej strony samo podejście personelu też jest kluczowe. Jeżeli zdarzy się, że ktoś dostarczy plik do druku gorszej jakości, pracownik może równie dobrze poinformować o tym daną osobę, jak i  całkowicie to przemilczeć. To drugie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej popularne, przez co dostaje się efekty pracy niskiej jakości. Krótka rozmowa mogłaby jednak w tym wypadku być kluczowa (klient mógłby przykładowo zdecydować o zmniejszeniu rozmiaru plakatu).

Stała współpraca

Nie każda drukarnia cyfrowa chce podjąć się stałej współpracy z daną firmą. To mimo wszystko nie tylko stałe źródło dochodu, ale też pewnego rodzaju obciążenie, którego niektórzy się boją. Jeżeli jednak ktoś ma na względzie to co zostało napisane powyżej, na pewno dojedzie do wniosku, że stała współpraca ze sprawdzoną drukarnią to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie ze wszystkich możliwych.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Druk dobrej jakości

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in