Idealne miejsce na eventy na Mazurach


katy rybackie

Warmia i Mazury bez wątpienia należą do najpiękniejszych terenów w naszym kraju. Niemalże nieskalana przyroda, cisza, lasy i jeziora – to przyciągało przed laty i dziś działa niczym magnes. O ile dawniej północno-wschodnie rubieże Polski nie słynęły z bazy noclegowej i z udogodnień dla gości, to dziś bez trudu można znaleźć miejsca i na rodzinny wypoczynek, i na eventy na Mazurach.

Atrakcje dla każdego

Szukając miejsca do zorganizowania spotkania firmowego czy szkolenia, warto na kilka dni wybrać się w malownicze okolice, gdzie dominują czyste jeziora i szumiące lasy. Oczywiście będąc organizatorem spotkania, trzeba znaleźć miejsce oferujące coś więcej. Restauracja z wyborną polską kuchnią, wygodne apartamenty i domki gościnne, boisko do siatkówki plażowej czy korty tenisowe – to i jeszcze więcej czeka na gości, którzy przyjadą do Jabłoń Lake Resort. Ośrodek otwarty jest przez cały rok i zawsze zapewnia wysoki poziom komfortu, mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu oraz znakomite warunki na szkolenia i konferencje.

Sale konferencyjne i coś jeszcze

Jabłoń Lake Resort dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi – największa z nich ma aż 150 m kw., najmniejsza to nie aż tak skromne 30 m kw. Każda z nich posiada odpowiednie łącza multimedialne, bezprzewodowy Internet oraz klimatyzację. Widok z okien też niczego sobie – rynnowe Jezioro Brzosolasek słynie z wysokiej czystości wody i zachwyca nieregularną linią brzegową oraz obecnością wielu gatunków ptaków wodnych i błotnych. Po szkoleniu można skorzystać z jego uroków lub choćby usiąść nad jego brzegiem, by delektować się przyrodą.

Czas wolny

Goście położonego na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego ośrodka w czasie wolnym od spotkań biznesowych czy szkoleń mogą nie tylko zagrać w tenisa czy siatkówkę, ale też udać się na rowerową wycieczkę po malowniczej okolicy. W cieplejsze miesiące powodzeniem cieszą się spływy kajakowe Krutynią. Swoistym przeciwieństwem są wycieczki na quadach, oczywiście po specjalnie przygotowanych torach i w miejscach jak najmniej oddziałujących na przyrodę. Wieczorem zaś można liczyć na biesiadę przy ognisku lub na piknik na pobliskiej plaży.

Szukając miejsca na eventy na Mazurach, warto sprawdzić wolne terminy w ośrodku położonym nad jeziorem Brzosolasek. W Jabłoń Lake Resort przygotowano miejsce noclegowe dla przeszło stu gości. Co ważne, przestrzeni w salach szkoleniowych powinno starczyć na jeszcze liczniejsze grupy. To duży atut, podobnie jak współpraca ośrodka z jednym z piskich hoteli, gdzie do dyspozycji są dodatkowe pokoje nawet dla 150 osób.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Idealne miejsce na eventy na Mazurach

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in