Biżuteria z malachitem – pomysły i inspiracje


biżuteria

Biżuteria z malachitu: ponownie jest modna. Powracają lata siedemdziesiąte w wielkim stylu

Biżuteria domowej roboty

Jeśli chodzi o biżuterię, to faktem jest, że większość kobiet woli, aby była ona wykonana z prawdziwych kamieni szlachetnych, a nie z imitacji kamieni szlachetnych. Jeśli jesteś kimś, kto może sobie pozwolić na dobry kawałek autentycznej biżuterii z kamieniami szlachetnymi. Jeśli jednak nie należysz jeszcze do tej kategorii, nie użalaj się nad sobą. Dla Ciebie też mamy dobrą wiadomość!

A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że biżuteria domowej roboty może wyglądać równie pięknie jak ta kupiona w sklepie? Jeśli już o tym wiesz, to są szanse, że już widział kogoś noszącego naszyjnik domowej roboty i podziwiał jego piękno oraz zręczność twórcy. Prawdopodobnie myślałeś, że zajęło im wieczność, aby opanować te umiejętności i zrobić swoją biżuterię na własną rękę. Może to być jednak dalekie od prawdy. Przykładowo malachit do robienia biżuterii w sklepie z odrobiną twórczości i cierpliwości, będziesz na dobrej drodze do posiadania swojej biżuterii z kamieni szlachetnych wykonanych własnymi rękoma.

Przeszukaj Internet by znaleźć projekty dla domowej roboty biżuterii, tylko dla Ciebie. Sprawdź je i mamy nadzieję, że przynajmniej jeden z nich zainspiruje Cię i zachęci do zajęcia się rękodziełem biżuteryjnym w przyszłości. I co ważniejsze, czy te przekona Cię, że nie ma wielkiej różnicy w wyglądzie między prawdziwymi i imitacjami kamieni szlachetnych? Mamy nadzieję, że tak. Tak więc, bez dalszego zastanawiania się, przejdź do pracy!

Pozwól naturze mówić za siebie, aby wisiorek z malachitem właśnie to zrobił, z pięknie kontrastującymi zawijasami niebieskiego azurytu. Wykorzystaj naturalne prążki malachitu, aby stworzyć nową wersję swojego tęczowego pierścionka w całej gamie wspaniałych zieleni.

Imitacja malachitu

Czy kiedykolwiek jakakolwiek imitacja wyglądała tak dobrze? Jeśli ten tutorial jak zrobić faux malachite kolczyki był wystarczający, aby przekonać Cię do ich zrobienia, to kliknij na link i postępuj zgodnie z instrukcjami. Zaufaj nam, będziesz miała tyle samo radości z ich robienia, co z ich noszenia.

Przy odrobinie pracy i kreatywności, będziesz gotowy, aby pokazać je swoim przyjaciołom w krótkim czasie. Teraz masz kolejny talent, który możesz dodać do listy swoich osiągnięć. Mamy szczerą nadzieję, że udał Ci się zainspirować do wypróbowania i wyprodukowania swojej biżuterii. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty. Życzymy powadzenia oraz udanego craftingu!

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Biżuteria z malachitem – pomysły i inspiracje

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in