Farby do włosów dla mężczyzn


farbowanie

Czasy się zmieniają. Wszystko idzie do przodu. Ludzie stają coraz bardziej otwarci na nowe doświadczenia, coraz więcej tematów przestaje istnieć w strefie tabu. Dlaczego więc farbowanie włosów przez mężczyzn wydaje się wciąż być tematem niewygodnym, o którym nie mówi się wprost, a już na pewno nie mówi o tym większość mężczyzn. Koloryzacja włosów stanowi dla kobiet jeden z najczęściej powtarzanych zabiegów, istnieje bezmiar farb do włosów pozwalających również na farbowanie włosów w domu. Zdecydowana większość zarówno zwykłych jak i profesjonalnych farb do włosów zadedykowana jest dla pań. Powinniśmy dojrzeć jako społeczeństwo i wspomóc panów, mówiąc im jak farbować włosy oraz produkując farby do włosów również dla mężczyzn.

Dlaczego farbowanie włosów przez mężczyzn jest tak mało popularne?

Głównym powodem, przez który mężczyźni tak rzadko decydują się na farbowanie włosów, wydaje się być ograniczenie społeczne. Niestety, wciąż żyjemy w czasach, w których farbowanie włosów przez mężczyzn przypisuje się raczej orientacji seksualnej, aniżeli trosce o atrakcyjny wygląd. Oczywiście, należy przyznać, że siwe włosy potrafią dodać mężczyźnie wiele uroku. Siwienie może sprawić, że mężczyzna wygląda dojrzalej, co w oczach wielu kobiet może być bardzo atrakcyjne. Nie zmienia to faktu, że jesteśmy w XXI wieku i koloryzacja włosów nie powinna nikogo onieśmielać, niezależnie od płci.

Kolejnym problemem jest cała branża kosmetyczna, która farbowanie włosów reklamuje jako czynność przeznaczoną wyłącznie dla kobiet. Reklamy farb do włosów przedstawiają jedynie piękne, zadowolone kobiety. Już same opakowania z modelkami sugerują, że farby te przeznaczone są tylko dla pań. Dodatkowo, jeszcze kilka lat temu, odnalezienie salonu fryzjerskiego oferującego mężczyznom koloryzację włosów było prawie niemożliwe!

Jakie farby do włosów dla mężczyzn?

Jak już wspomniano w pierwszej części tekstu, farbowanie włosów przez mężczyzn wciąż jest bardzo mało popularne. Dlatego też bardzo trudne jest o znalezienie na rynku farby do włosów dla mężczyzn. Problem ze znalezieniem odpowiedniej farby do włosów powoduje, że farbowanie włosów w domu nie może być możliwe. W związku z tym warto udać się do salonu fryzjerskiego, korzystającego z profesjonalnych farb do włosów. Od niedawna dostępne są na rynku farby do włosów L’Oréal dedykowane specjalnie dla mężczyzn. Specjaliści z Salon Expert podpowiadają, że koloryzacja Cover 5′ – Komplet gwarantuje zmianę koloru w 5 minut!

Znani mężczyźni farbujący włosy

Pomijając bardzo wyjątkowe przypadki, jakimi są między innymi włosy Michała Wiśniewskiego czy Piotra Rubika, wielu mężczyzn w świecie show biznesu farbuje włosy, wyglądając przy tym naturalnie i atrakcyjnie.

Oto lista znanych mężczyzn farbujących włosy:

  1. Brad Pitt – często na potrzeby roli w jaką musiał się wcielić, Brad Pitt zmieniał kolor włosów, szczególnie często poprzez rozjaśnianie blond refleksami
  1. Ryan Gosling – podobnie jak Brad, farbował włosy na potrzeby filmu. Kilkukrotnie zaskoczył wszystkich różnymi odcieniami blondu.
  1. Johnny Depp – aktor swego czasu postanowił zaszokować wszystkich farbując włosy na blond, jednak na co dzień korzysta on z bardziej naturalnych, stonowanych kolorów.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Farby do włosów dla mężczyzn

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in