10 powodów, dla których zakupy w Internecie są lepsze, niż tradycyjna wyprawa do sklepu


rodzina

Znalezienie tanich ofert i uniknięcie tłumów, to wystarczająco dobre powody, aby kupować artykuły spożywcze online, zamiast w markecie.

Zakupy w internecie są łatwe. Liczba klientów sklepów internetowych z miesiąca na miesiąc wzrasta. Co powstrzymuje Cię przed kupowaniem artykułów spożywczych online? Oto kilka powodów, dla których warto robić zakupy przez Internet.

1. Noszenie zakupów to przeżytek

Powrót do domu gdy jesteś obładowany siatkami z supermarketu to trudne zadanie. Zamawiając online nie musisz martwić się o to, że mieszkasz na czwartym piętrze w kamienicy bez windy!

2 Możesz ‘iść na zakupy’ nawet po kilku drinkach

W piątkowy wieczór po powrocie ze spotkania towarzyskiego przypomina Ci się, że Twoja lodówka jest pusta? Żaden problem – możesz w ekspresowym tempie zamówić kilka artykułów spożywczych online i ustalić, że będą doręczone następnego ranka.

3. Sklepy internetowe stale się rozwijają

W miarę rozrostu konkurencji, sklepy internetowe prześcigają się w promocjach i specjalnych ofertach. Na przykład Polski 24 oferuje teraz darmowe dostawy produktów dla swoich klientów. Odwiedź stronę internetową www.polski24.pl i zapoznaj się z warunkami promocji.

4. Wysyłanie prezentów do krewnych nigdy nie było łatwiejsze

Zapomniałeś o urodzinach swojej siostrzenicy? Bez obaw. Wystarczy przejrzeć sekcję na przykład ze słodyczami, wybrać jakąś elegancką bombonierkę i zamówić jej dostarczenie na adres danej osoby – w ten sposób będziesz wyglądać jak najbardziej zorganizowany krewny na planecie.

5. Zachowanie intymności

Obawiasz się, że wszyscy sąsiedzi będą się śmiać z torebki Hello Kitty? Cóż, po prostu zamów ją online. Najprawdopodobniej towary zostaną dostarczone w dyskretnym brązowym pudełku, i nikt nie dowie się, co kupiłeś.

6. Możesz sprawdzić opinie o produkcie

Chodzisz po sklepie, widzisz produkt, który chcesz kupić, ale nagle zdajesz sobie sprawę, że na opakowaniu nie ma za dużo informacji, ani opinii. Kupowanie online oznacza, że zanim wybierzesz jakiś towar, możesz poczytać opinie o nim i upewnić się, czy faktycznie jest wart swojej ceny.

7. Kupowanie online może być tańsze

Zamiast jeździć po mieście w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert, kupuj artykuły spożywcze online. W ten sposób znajdziesz najtańsze produkty bez wychodzenia z domu. Wyszukiwanie ich w internecie zajmie Ci dużo mniej czasu, niż bieganie między alejkami w supermarkecie!

8. Żadnych tłumów

Dla niektórych najlepszym powodem, aby robić zakupy online jest uniknięcie tłumów, gromadzących się w marketach szczególnie w te dni, w których sam zwykle chodzisz do sklepu (np. wieczory lub weekendy).

9. Komfort

Jeśli jest środa wieczorem i nagle zdajesz sobie sprawę, że brakuje Ci ulubionego masła orzechowego na śniadanie, i właściwie nie masz nic na obiad na kolejny dzień – nie panikuj. Zamów poranną dostawę artykułów spożywczych w Internecie. O 8 rano następnego dnia Twoje półki są pełne, a Ty nie musisz nawet ruszać się z domu.

10, Brak kupowania kompulsywnego

Ile razy szedłeś do sklepu po włoszczyznę na rosół, a wracałeś z pięcioma torbami rzeczy, które akurat wpadły Ci w oko? Kupując online możesz wyszukać konkretne produkty bez rozpraszania uwagi!

Najlepiej zacząć od złożenia niewielkiego zamówienia testowego – na przykład w sklepie internetowym www.polski24.pl. Gdy raz kupisz artykuły spożywcze online, już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego sklepu. Przekonaj się sam!

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

10 powodów, dla których zakupy w Internecie są lepsze, niż tradycyjna wyprawa do sklepu

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in