Zimowy urlop z walutą euro?


waluty

Warto uciec od naszej szaro-zimnej aury do innego kraju. Może to być na przykład kierunek europejski, gdzie skorzystamy z uroków prawdziwych, zimowych szaleństw na śniegu, bądź kraje, gdzie temperatury pozwalają na odprężenie i miłe zwiedzanie. W każdym z nich możemy płacić euro i dlatego warto się do takich wakacji przygotować.

Wyjazd poza sezonem to unikanie tłumów i tańsze ceny. Ośrodki narciarskie w Austrii, Francji, Czechach czy na Słowacji czekają na zimowych turystów. Narty, snowboard, czy też po prostu spokojniejszy wypoczynek w hotelu ze SPA, z pięknymi widokami na góry, to oferty które warto rozważyć. Kłopotów nie przysporzy nam też wymiana pieniędzy, gdyż w każdym z tych miejsc zapłacimy euro, które jest dostępne w każdym kantorze internetowym.

Możemy też wybrać cieplejsze rejony, które proponuje na przykład Hiszpania, Gracja czy Portugalia. W zimie temperatury wahają się tam pomiędzy 15-16⁰C. W miastach znajdziemy sporo atrakcji, zabytków, muzeum, a kawiarnie i restauracje kuszą wyśmienitym regionalnym jedzeniem. Za wszystko zapłacimy oczywiście w euro. Ale co najważniejsze – poza sezonem ceny spadają, więc za taki tygodniowy wyjazd do Hiszpanii będzie nas kosztował o wiele mniej niż w lipcu czy sierpniu.

Zimowe wakacje z euro będą jeszcze bardziej korzystne, jeśli walutę kupimy możliwie najtaniej. Dobrze jest zaplanować transakcję wymiany z wyprzedzeniem, tak, by dokonać przewalutowania złotówek na euro po jak najkorzystniejszym kursie. Jednak, by nie tracić czasu na codzienne przyglądanie się rynkom finansowym, by później, w szybkim tempie dokonać wymiany, z pomocą przychodzi kantor internetowy.

W bankach lub placówkach stacjonarnych nie ma co liczyć na tak atrakcyjne warunki wymiany waluty, jak proponują serwisy online. Biorąc po uwagę koszty, jakie właściciele ponoszą w związku z utrzymaniem placówki oraz narzucane marże (spread walutowy), możemy spodziewać się tam wyżej ceny euro. kantor internetowy z kolei działa inaczej i posiada niższy spread. To oszczędność. Kursy są zwykle aktualizowane co kilka sekund. Dodatkowo, sama operacja trwa kilka minut i za chwilę euro pojawia się na naszym koncie. Ponadto, nie musimy wychodzić z domu. Serwisy są całodobowe. Gdyby zdarzyło się, ze zabraknie nam euro już na wyjeździe, wystarczy urządzenie mobilne i dostęp do Internetu, i już możemy dokonać transakcji wymiany PLN na EUR. I to w korzystnej cenie! Tak więc, zawsze pod ręką, szybko, przejrzyście i przede wszystkim oszczędnie. Warto wymienić euro w kantorze internetowym i w pełni cieszyć się ze swoich zimowych wakacji.

Źródło: ewymiana-walut.pl

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Zimowy urlop z walutą euro?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in