Most zakochanych we Wrocławiu


most tumski

Bardzo dużo zakochanych par zadaje sobie nadrzędne pytanie: gdzie na randkę we Wrocławiu? Sprawdzając rozmaite strony internetowe można natkać się na wiele magicznych miejsc w które można zabrać naszą drugą połówkę. Spacer po parku może się wydawać już oklepane i błache, ale jestem pewien, że każda dziewczyna będzie zafascynowana wizytą w Ogrodzie Japońskim. Przy słonecznej aurze można spędzić tam niesamowity czas delektując się naturą i robiąc piękne fotografie. Będąc zmożonym już chodzeniem warto udać się do Mleczarni. Uważany jest za jeden z klimatycznych lokali, gdzie można spokojnie prowadzić przyjemne i długie konwersacje. Dla doświadczonych randkowiczów gorąco rekomenduję most tumski, który uważany jest most zakochanych.

Most Tumski czyli most Zakochanych

Kiedy kino czy spacer po parku staje się nazbyt nudne dla twojej dziewczyny czy narzeczonej, warto się udać na most Tumski we Wrocławiu. Jest to miejsce, w którym wielu zakochanych pragnie umocnić swoją dużą miłość poprzez przyczepienie kłódki. Można być powiedzieć, że miejsce to stało się punktem kultu zakochanych. Raz za razem można zauważyć liczne sesje ślubnych fotografii. Panuje również mniemanie, że samo wejście na most zapewnia szczęście w kwestiach miłosnych.

Wrocław – miejsce spotkań

Miasto Wrocław jest zjawiskowym miejscem, toteż nie bez powodu uważany jako miejsce spotkań. Ostrów Tumski jest stałym celem jakiejkolwiek wyprawy. Jest to albowiem najstarsza część miasta, gdzie pierwotni osadnicy pojawili się już w X wieku naszej ery. Jest to typowy obszar sakralny, gdzie odszukamy kościoły św. Idziego, św. Bartłomieja oraz św. Krzyża oraz wielką Katedrę św. Jana Chrzciciela, która jest dostrzegalna praktycznie z każdego miejsca we Wrocławiu. Jednak kościoły, czy domy parafialne to nie jedyne zabytki godne naszej atencji. Dużo osób zwiedzających miasto, a przede wszystkim tych zakochanych udaję się na most tumski,alias most zakochanych Wrocław. Jest to most scalający wyspę Piasek z Ostrowem Tumskim. Wiele par na dowód swoje wielkiej, niekończącej się miłości przyczepia do mostu kłódkę (często z wyrytymi imionami), a klucz zostaje na dnie rzeki Odry.

What's Your Reaction?

Cry Cry
1
Cry
Cute Cute
2
Cute
Damn Damn
3
Damn
Dislike Dislike
2
Dislike
Like Like
6
Like
Lol Lol
1
Lol
Love Love
2
Love
Win Win
2
Win
WTF WTF
0
WTF

Most zakochanych we Wrocławiu

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in