Jak zdobyć zniżki na ubezpieczenie OC i AC


samochód

Wielu kierowców na własne zniżki w towarzystwach ubezpieczeniowych musi sobie zapracować. Najczęściej można to zrobić poprzez staż jako kierowca (bezszkodowa jazda). Ale czy istnieją prostsze i szybsze rozwiązania. Tak i podpowiadamy jak to zrobić.

Nie każdy posiadający prawo jazdy jest tak samo traktowany przez ubezpieczycieli. Głównie ze względu an swój wiek i doświadczenie „za kółkiem”. Towarzystwa ubezpieczeniowe nie chcą brać na siebie całego ryzyka związanego z naszym brakiem doświadczenia lub zbyt bogatą historia jako sprawcy kolizji i dlatego wyliczają nam wyższe składki. Można tego uniknąć lub chociaż zmniejszyć wysokość opłat poprzez kod promocyjny wykorzystując rabaty dla właścicieli aut. Plusem jest to, że nie ma znaczenia nasz wiek i historia za kierownicą. Działa to na zasadzie programu partnerskiego, z którego korzystają wzajemnie wszyscy kierowcy i mogą się polecać różnym firmom ubezpieczeniowym. Drugą dużą zaletą jest fakt, iż można taki kod wykorzystać przy polisie OC jak i AC.

W naszym kraju na razie niewielu kierowców korzysta z tego rozwiązania, ale na zachodzie taki program wzajemnego polecania się firmom ubezpieczeniowym funkcjonuje bardzo dobrze, głównie ze względu na niskie koszty związane z tym.

What's Your Reaction?

Cry Cry
3
Cry
Cute Cute
1
Cute
Damn Damn
2
Damn
Dislike Dislike
2
Dislike
Like Like
3
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
1
Love
Win Win
1
Win
WTF WTF
2
WTF

Jak zdobyć zniżki na ubezpieczenie OC i AC

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in