Gdzie zorganizować wesele na Śląsku?


wesele

Śląsk to niezwykły region Polski, który słynie przede wszystkim z bogatej tradycji górniczej i hutniczej, ale także doskonałej kuchni i wyjątkowego temperamentu mieszkańców, którzy odznaczają się gościnnością oraz skłonnością do dobrej zabawy. Właśnie dlatego śląskie wesela są znane w całym kraju, a uczestnikom zapadają w pamięć na bardzo długo.

Wesele na Śląsku – dobra kuchnia to podstawa

O czym powinna pamiętać przyszła Para Młoda, planująca swój wymarzony, wielki dzień? Jednym z pierwszych wyborów, przed jakimi stają narzeczeni, zaraz po wyznaczeniu daty ślubu, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, która będzie w stanie pomieścić określoną liczbę gości, pasować stylem aranżacji do konkretnej wizji przyjęcia, zadowolić pod względem lokalizacji, a także kuchni. Ten ostatni punkt jest szczególnie istotny. Menu weselne powinno być na tyle uniwersalne, aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom gości. Wybrane potrawy muszą nie tylko dobrze prezentować się na stole, ale przede wszystkim smakować. Wesele na Śląsku kojarzy się z dobrą muzyką i równie dobrym jedzeniem, dlatego warto jest wcześniej sprawdzić potrawy przygotowywane przez restaurację, którą przyszła Para Młoda zdecyduje się wybrać na najważniejsze przyjęcie swojego życia.

Niezapomniane wesela w Pszczynie

Hotel Styl70 to wyjątkowe miejsce zlokalizowane na Śląsku, które zachwyca pod wieloma względami. Wieloletnie doświadczenie, otwartość na różnorodne preferencje gości, a także dbałość o detale sprawiają, że wiele par (również spoza Śląska!) decyduje się na zorganizowanie tu swojego weselnego przyjęcia. Hotel Styl70 to połączenie dobrej kuchni, okazałych pomieszczeń, miłej i profesjonalnej obsługi, świetnej lokalizacji, a także wyjątkowo korzystnych cen. Bogate i zróżnicowane menu z pewnością pozytywnie zaskoczy wszystkich, którym marzy się wielkie, dopracowane pod każdym względem wesele na Śląsku (więcej informacji na: https://hotelstyl70.pl/wesele-w-pszczynie/).

Ślub i wesele to niezapomniane wydarzenia w życiu każdej zakochanej pary. Tego dnia nowożeńcy powinni móc skupić się na sobie i wzajemnych emocjach, nie martwiąc się o sprawy organizacyjne. Decydując się na Hotel Styl70, będą mieli pewność profesjonalnie zorganizowanego przyjęcia, które bez wątpienia spełni ich oczekiwania. Restauracyjny ogródek z widokiem na park i akwen wodny, możliwość organizacji wesela przy okrągłych stołach, bezpłatny parking czy komfortowe noclegi to tylko niektóre z atutów tego miejsca. Na uwagę zasługuje również fakt, że każda Para Młoda otrzymuje w prezencie relaksujący zabieg w hotelowym SPA, a także zaproszenie na kolację w I rocznicę ślubu.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Gdzie zorganizować wesele na Śląsku?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in