Pudełka kartonowe


sukienki

Zastanów się, co dla ciebie będzie odpowiednie, by swoje produkty ładnie popakować, niezależnie od tego, jaką działalność prowadzić. U nas możesz sam wybrać, czy będą to pudełka kartonowe na Twoje produkty, czy może pudełka kartonowe typowo pod wysyłkę.

Nie od dziś wiadomo, że każdy z nas ma swój własny pomysł na biznes. Prowadzimy działalność stacjonarną bądź też wysyłkową. Wysyłamy swoje produkty, lecz nie zawsze jesteśmy zadowoleni ze swoich opakowań. A co jeśli mamy możliwość stworzenia własnego pudełka kartonowego, a ktoś inny zadba o jego wykończenie. Obecnie w Polsce działa firma, która specjalizuje się w produkcji opakowań. Oferuje ona tanie i bez dodatkowych opłat pudełka produktowe w wersji klasycznej, czy też z wieczkiem. Udostępnia na swojej stronie multimedialny kreator, w którym to ty sam tworzysz swoje własne pudełko kartonowe, a sama firma zajmuje się jego wykończeniem. Z pewnością takie pudełko produktowe będzie idealnie nadawało się na pakowanie Twoich produktów przeznaczonych, m.in. pod prezent czy jako element pod sprzedaż na sklepową półkę. Nie musisz się martwić, iż potrzebujesz ogrom swoich pudełek, ponieważ wystarczy, że zamówisz bezpośrednio w firmie 30 własnych pudełek kartonowych, a otrzymasz je już po dwóch tygodniach. Wszystkie pudełka kartonowe można w bardzo łatwy i szybki sposób przygotować w kreatorze, co sprawi, że pakowanie swoich produktów będzie przyjemne.

Pudełka kartonowe

Pudełka produktowe to jeden z tych typów pudełek kartonowych, które wykonane zostały z eleganckiego kartonu, by służyły Ci za ekspozycję Twoich materiałów na półce w sklepie, czy też, jako idealne pudełko na pakowanie prezentów. Firma zajmująca się sprzedażą pudełek produktowych, oferuje swoim klientom pudełka wysokiej jakości, w różnych rozmiarach dostosowane do Twoich potrzeb. W ofercie dostępne są w wersji klasycznej, a także z wieczkiem. Takie pudełka dostępne są w trzech wielkościach, w które to można nawet spakować dla kogoś ładne perfumy, i w których możesz przechowywać bieliznę lub skarpetki czy koszulki. Pudełka produktowe idealnie uzupełniają pudełka z klapką, co wykorzystać można w transporcie produktów, jak również pudełka fasonowe, które można wykorzystać pod wysyłkę.

W ofercie firmy znajdziesz pudełka produktowe z wieczkiem. Takie pudełka kartonowe dostępne są w sześciu rozmiarach, więc nie musisz się martwić, że zamówisz małe pudełko, do którego nic nie będzie pasowało. Jeżeli zajmujesz się sprzedażą biżuterii, okularów przeciwsłonecznych czy akcesoriów do telefonów komórkowych, to takie pudełka idealnie się na to nadają. Jeżeli, jednak prowadzisz piekarnię, to wysyłając, chociażby ciastka, możesz je spakować w eleganckie pudełko produktowe i nie martwić się, że w trakcie transportu się popsuje. Bowiem wykonane są z kartonów typu Chromocard i Arktika, które mogą być bezpośrednio w kontakcie z żywnością.

Pudełka kartonowe z nadrukiem

Do swoich pudełek kartonowych produktowych możesz zamówić również nadruk. Wtedy Twoje pudełko będzie wyglądało bardziej wiarygodnie i będąc na sklepowej półce przyciągnie większą ilość klientów. Pudełka z nadrukiem pod wysyłkę sprawią, że Twoja firma zyska większe uznawanie na rynku. Swoje pudełko możesz zamówić z kolorowym nadrukiem, który będzie widniał na zewnątrz pudełka bądź też w środku. Możesz zamówić nadruk w kolorze kartonu, z którego będzie ono wykonane. Tak naprawdę, to do ciebie należy decyzja, czy wybierasz jeden kolor pod nadruk, czy może tym nadrukiem będzie ukryta jakaś wiadomość. Twoja kreatywność dla firmy ma znaczenie. Nadruk na pudełku kartonowym będzie bardzo wyrazisty, co sprawi, iż wzrok klienta skupi się na nim. Jednakże, jeżeli w pudełkach wysyłasz żywność, to najlepiej jak środek pudełka będzie pozostawał bez nadruku.

Zamawianie i wnętrze pudełek kartonowych

O ile same pudełko zaprojektujesz w kreatorze, o tyle jego wnętrze stworzysz w wykrojniku, który również dostępny jest online na stronie firmy. Wiedz, że bezpośrednio w kreatorze online stworzysz tylko wersję klasyczną pudełka kartonowego, zaś jeżeli chcesz pudełko z wieczkiem, to już tylko wykrojnik Ci pomoże.

Jeżeli chodzi o dokonanie zamówienia bezpośrednio w kreatorze, to minimum, jakie składa się na pudełka kartonowe produktowe to tylko 30 sztuk. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu czternastu dni od daty złożenia, plus jakaś ewentualna dostawa. U nas w kraju to średnio od jednego do dwóch dni roboczych.

Kartonowe pudełka – zobacz ofertę.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Pudełka kartonowe

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in