Tunel suszarniczy – niezawodny sprzęt do suszenia powłok lakierniczych


auto

Tunel suszarniczy to jeden z wielu istotnych elementów każdej linii lakierniczej. Sprzęt ten jest bardzo efektywny, ponieważ sam dostosowuje temperaturę suszenia. Na obrabianej powierzchni jest on wolny od wszelkich wad. Maszynę tą można z powodzeniem zastosować w firmach lakierniczych, które produkują zarówno gotowe produkty, jak i półprodukty.

Budowa oraz zastosowanie tunelu suszarniczego

Tunele suszarnicze zbudowane są z płyt warstwowych, które posiadają doskonałą izolację termiczną. Na tych urządzeniach zamontowana jest instalacja, która służy do recyrkulacji gorącego powietrza. Poza tym tunele suszarnicze posiadają wbudowany wentylator osiowy oraz nagrzewnice wodną odpowiednio dostosowaną do możliwości grzewczych. Z kolei zamontowany na nich regulator odpowiada za utrzymanie właściwej temperatury, co ma związek z prawidłową pracą systemu grzewczego.

Ze względu na zastosowanie tunele suszarnicze są niezbędnym oraz niezastąpionym elementem w całym procesie produkcyjnym podczas wytwarzania gotowego produktu. Wówczas to są one jednymi spośród innych urządzeń tj. transportery rolkowe odpowiedzialne za bezpieczną relokację wyrobów gotowych, które to są składowane w specjalnych opakowaniach zbiorczych.

Zarówno tunele suszarnicze zintegrowane z kabiną lakierniczą, jak i niezintegrowane z innym urządzeniem mogą z powodzeniem funkcjonować jako oddzielne stanowiska pracy. W razie braku integracji zarówno rozładunek, jak i załadunek tunelu odbywa się manualnie. Niemniej takie rozwiązanie nie jest efektywne dla firmy. W związku z tym przed zakupem tego urządzenia warto zapoznać się ofertą. Dzięki temu można wybrać taki sprzęt, który będzie idealnie nadawał się do montażu linii lakierniczych.

Firma Wikoma a bogata oferta produktów

Firma ta jest znanym na rynku producentem systemów transportu technologicznego oraz maszyn stosowanych w przemyśle meblarskim. W jej ofercie można znaleźć:

– podnośniki łańcuchowe

– szlifierko – polerki

– szczotkarki

– transportery rolkowe

– transportery taśmowe

– stoły unoszące

– tunele suszarnicze

– maszyny do obróbki wikliny

Każdy klient ma do wyboru najwyższej jakości urządzenia, które potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykwalifikowani pracownicy są bardzo pomocni i chętnie udzielają odpowiedzi na nurtujące klientów pytania.

Na wszystkie zakupione produkty firma udziela gwarancję. Oferowany sprzęt jest wysokiej jakości i potrafi działać bezawaryjnie przez długie lata. Warto zatem zapoznać się z ofertą i wybrać sprzęt o zaawansowanej i nowoczesnej technologii, dzięki któremu praca na linii produkcyjnej będzie zawsze przebiegała szybko i sprawnie.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Tunel suszarniczy – niezawodny sprzęt do suszenia powłok lakierniczych

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in