Pożyczka na miarę


pieniądze

Każda firma pożyczkowa reklamuje się jako ta najlepsza, oferująca wyjątkowo korzystne warunki. W rzeczywistości jednak nie w każdym przypadku uzyskanie pożyczki jak i pozostałe warunki okazują się być tak bardzo korzystne. Via Sms jest firmą pożyczkową z powodzeniem funkcjonującą i rozwijającą się od roku 2011. Polski oddział jest integralną częścią międzynarodowej grupy o nazwie Via Sms Group, która działa od roku 2009.

Pożyczka przyjazna

Mówiąc o pożyczce przyjaznej, przede wszystkim należy mieć na myśli łatwość jej spłaty jak również możliwość szybkiego jej uzyskania. Do głównych cech owej pożyczki można zaliczyć:

– możliwość uzyskania pożyczki zaledwie w 15 minut,

– 30 dni na spłatę pożyczki,

– do 1500 złotych przy pierwszej pożyczce bez dodatkowych kosztów,

– przy piątej i kolejnej pożyczce można uzyskać nawet kwotę w wysokości 4 000 złotych bez żadnych formalności

Aby móc uzyskać pożądaną kwotę, należy złożyć wniosek przez internet lub przy pomocy telefonu komórkowego. Można zatem uzyskać ową pożyczkę niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy. Uzyskane środki finansowe mogą być przeznaczone na dowolny cel. W tym względzie nie ma zadawanych żadnych pytań. Pożyczka jest udzielana osobom legitymujących się wiekiem od 20 do 72 lat. Można powiedzieć, że jest to jedyne ograniczenie. De facto bowiem ową pożyczkę może dostać każdy.

Pożyczka wyróżniająca się

Via SMS to jedna z ciekawszych propozycji pożyczek, jakie mamy obecne na rynku. Mimo, że firm działających w branży chwilówek jest wiele, to jednak ta oferta jest ceniona przez klientów. Firma www.viasms.pl posiada bowiem ponad 1000 pozytywnych opinii na serwisie Opineo. Jednocześnie też ta firma pożyczkowa jest rekomendowana jako wiarygodna. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z pierwszą pożyczką, czy też z kolejną, warunki są bardzo korzystne. Na pewno bardzo istotnym elementem jest terminowa spłata pożyczki, która obligatoryjnie wynosi 30 dni. Nowi klienci mogą uzyskać 1500 złotych bez dodatkowych kosztów. Jednakże jeśli sytuacja wymaga konieczności uzyskania większej kwoty, to jak najbardziej można o taką wnioskować. Jednakże w takiej sytuacji będziemy mówili o dodatkowych kosztach, jakie klient będzie zobowiązany uiścić.

Bez względu na wysokość pożyczki oraz planowany okres jej spłaty, Via Sms to jedna z tych propozycji, które warto jest wziąć pod uwagę w sytuacji, gdy brakuje nam w danej chwili określonej kwoty. Tutaj mamy pewność, że wszelkie warunki dla pożyczki będą przejrzyste i nic nas nie jest w stanie zaskoczyć.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Pożyczka na miarę

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in