Gdzie znaleźć gazetki z Leroy Merlin?


ogród

Leroy Merlin należy do francuskiej Groupe Adeo i oferuje przede wszystkim artykuły z branży budowlanej. Na polski rynku sieć istnieje od ponad 22 lat i zna ją chyba każdy, kto na jakimś etapie swojego życia, musiał zmierzyć się z remontem domu lub mieszkania.

W Leroy Merlin możemy kupić wszelkiego rodzaju materiały budowlane: zaprawy, tynki, impregnaty i grunty, a także różnego rodzaju kleje. W sprzedaży dostępne są też materiały niezbędne do izolacji budynków, pokrycia dachowe, materiały hydrauliczne, a także wszystko co potrzebne do założenia ogrzewania. Słowem: wszystko co niezbędne do budowy domu. Ci, którzy etap samej budowy, maja już za sobą, a teraz musza wykończyć mieszkanie lub dom, też znajdą wszystko co potrzebne. W ofercie znajdziemy pełne wyposażenie łazienki, drzwi, okna, a także meble i blaty kuchenne. Doświadczeni pracownicy pomogą w wyborze płytek podłogowych lub ceramicznych.

Leroy Merlin prowadzi też sprzedaż artykułów do ogrodu – narzędzi i systemów nawadniających, a także oświetlenia. W ofercie są też meble ogrodowe i wszystko co niezbędne do relaksu w ogrodzie.

Leroy Merlin to także raj dla majsterkowiczów. W sklepie znajdziemy szeroki wybór elektronarzędzi, w tym: wiertarek, wkrętarek, szlifierek, wyrzynarek, pił szablastych, a także młotów udarowych.  Wśród narzędzi ręcznych, w sprzedaży dostępne są, m.in.  młotki, klucze ręczne, kątowniki, miarki, dalmierze, piły, nożyce i szczypce i wiele, wiele innych. W sklepie znajdziemy też wszystko to, co potrzebne jest nam do wyposażenia warsztatu.

Sieć regularnie wprowadza akcje promocyjne. Zazwyczaj są one związane z nadchodzącym sezonem ogrodniczym lub świętami. Aktualna oferta promocyjna znajduje się w wydawanej kilka razy w miesiącu gazetce. Sklep Leroy Merlin ma też swój własny program lojalnościowy. Kartę Dom – Program Korzyści, można wyrobić w każdym ze sklepów sieci. Dzięki temu zyskujemy dostęp do ofert specjalnych, 5% rabatu powitalnego i łatwiejszą obsługę dzięki dostępowi do historii zakupów w Internecie.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Gdzie znaleźć gazetki z Leroy Merlin?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in