Jak tanim kosztem skompletować dziecięcą garderobę?


dziecko

Mówi się, że dziecko to jedna z największych inwestycji w życiu. O ile rzeczywiście na zdrowiu, edukacji i diecie maluszka absolutnie nie powinniśmy oszczędzać, o tyle ubranka i inne elementy garderoby można kupować mądrze i jednocześnie tanio. Jak to zrobić?

Czy warto wybrać polską markę?

Przede wszystkim postaw na rodzime produkty. Polski producent odzieży dziecięcej w niczym nie ustępuje modnym, zachodnim markom, a wybierając nasze marki i produkty, wspierasz dodatkowo gospodarkę i przedsiębiorców. To zatem podwójna korzyść. Dodatkową zaletą kupowania produktów pochodzących z rynku krajowego jest to, że polski producent odzieży dziecięcej nie tworzy jej z pogwałceniem praw człowieka i nie korzysta z toksycznych materiałów (do czego obligują go przepisy Unii Europejskiej). A tego można się niestety spodziewać po ubrankach pochodzących z popularnych sieciówek.

Po drugie nie wstydź się robić zakupów w second handach. To nic krępującego, a nawet przeciwnie – dowód na zaradność życiową i umiejętność robienia rozsądnych zakupów. W popularnych ciuchaczach możesz znaleźć nie tylko ubranka dla dzieci w różnym wieku, ale także zabawki czy okrycia wierzchnie. Maluch i tak wyrośnie z nich błyskawicznie, więc nie warto wydawać fortuny na nowe ciuszki od modnych marek.

Ubrania przez Internet!

Odważ się również na robienie zakupów przez internet. Na stronach sklepów znajdują się dokładne wymiary ubranek i skład materiałów, z jakich zostały wykonane, dlatego możesz wybrać idealnie pasujący model i rozmiar. Ponadto zakupy online bardzo często dają okazję do zaoszczędzenia. Szukaj też ofert wyprzedaży albo korzystaj z popularnych zakupów grupowych. To świetne rozwiązanie, które jest zarazem wygodne, ekonomiczne i pozwala uzupełnić dziecięcą garderobę bez konieczności wychodzenia z domu.

Pamiętaj również o mądrej zasadzie kupowania wielopaków i dużych opakowań. Choć wydaje ci się, że nie jest to opłacalny pomysł, bo jednorazowo pozbywasz się większej sumy, to w skali miesiąca czy roku wydatek się zwraca. Kupuj w ten sposób na przykład pieluchy, koszulki czy skarpetki.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Jak tanim kosztem skompletować dziecięcą garderobę?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in