Pomysł na prezenty dla pary na pępkowe – co kupić świeżo upieczonym rodzicom na pępkowe?


dziecko

Pomysł na prezent dla pary na pępkowe zawsze wiąże się z pytaniem „co kupić świeżo upieczonym rodzicom”. Narodziny dziecka zawsze wiążą się z tradycją obdarowywania mamy i taty, którzy od tej pory występują w nowej roli. Jak dokonać wyboru upominku, aby był jednocześnie unikalny i użyteczny?

Narodziny dziecka są wyjątkowym momentem w życiu każdej pary, który chcą upamiętnić również najbliżsi znajomi. Wielu z nich nie wie jednak, co warto kupić osobie, która wkracza w naprawdę dorosłe życie. Dobrym rozwiązaniem jest w takich przypadkach skorzystanie z gotowych pomysłów, dostępnych np. na platformie https://prezentmarzen.com/ .

Co kupić parze na pępkowe?

Poza tradycyjnymi kwiatami dla mamy i męskim akcentem dla taty, miło jeśli wybrany upominek będzie miał wartość praktyczną, a jednocześnie osobistą. Dobrym pomysłem jest przykładowo sesja zdjęciowa noworodka lub ramka na zdjęcia (tradycyjna lub interaktywna), dzięki której nawet będąc w pracy, świeżo upieczeni rodzice (a zwłaszcza tata) będą się uśmiechać na widok zdjęć malucha. Obecnie dostępnych jest wiele modeli, do których zdjęcia można bardzo szybko wgrać za pomocą dołączonego do kompletu przewodu, pamięci USB czy wykorzystując technologię Bluetooth. Przy tego typu okazjach sprawdzają się niezmiennie koszulki z tematycznym nadrukiem lub okazjonalną grafiką, które pozwolą nieco rozluźnić, napiętą narodzinami dziecka, atmosferę. Dzięki nim można symbolicznie upamiętnić wejście pary w nowy etap życia. Podobnie sprawdzają się zabawne odznaczenia, medale i oczywiście karty okolicznościowe, w których każdy może zapisać życzenia i zabawne porady rodzicielskie. Pamiętajmy, że będzie miło, jeśli wybrany prezent zostanie zapamiętany! Świeżo upieczona mama, po trudach ciąży i narodzin dziecka z pewnością ucieszy się z odrobiny relaksu. Dobrym pomysłem na prezent dla mamy jest voucher do SPA, manicure lub pedicure.

W przypadku niektórych par dobrze zebrać wcześniej wywiad na temat tego, co może im się przydać w opiece nad maluszkiem. Być może świeżo upieczeni rodzice nie zdążyli jeszcze zakupić wszystkich niezbędnych akcesoriów, ubranek czy zabawek. Wówczas należy sporządzić listę, aby upominki się nie dublowały. Jest to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu goście nie muszą zastanawiać się, co kupić, a rodzice otrzymają dokładnie te rzeczy, których potrzebują, więc będą mogli zaoszczędzić zyskany na zakupach czas, na spędzenie go z dzieckiem.

Prezenty dla dzieci. Co kupić dziecku na pępkowe?

Maluch jest oczywiście głównym powodem do świętowania, ale ma zdecydowanie najmniej do powiedzenia, jeśli chodzi o upominki. Zawsze mile widziane są więc pieluszki, smoczki, grzechotki i zabawki. Jednak często przyszłe mamy już zawczasu przygotowują wyprawkę, stąd warto pamiętać, że prezenty mogą się w takich przypadkach dublować. Dlatego też początkującej mamie z pewnością będzie miło, jeśli w takiej sytuacji skonsultujemy z nią planowane zakupy. Być może okaże się, że potrzebuje konkretnej rzeczy – w ten sposób  misja zakupu upominku wypełniona zostanie w 100%.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Pomysł na prezenty dla pary na pępkowe – co kupić świeżo upieczonym rodzicom na pępkowe?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in