Czy tanie akcesoria GSM to dobry pomysł?


telefon

Akcesoria do telefonów nie tylko podwyższają ich użyteczność, ale bardzo często chronią sam telefon. Na rynku istnieje ich bardzo szeroki wybór, jednak nie każdy dodatek do telefonu będzie dobrym pomysłem.

W zasadzie każdego na pewno kiedyś kusił tani dodatek do telefonu. W wielu przypadkach nie będzie to dobrym pomysłem. Jakość takiego produktu jest tak niska, że po prostu nie opłaca się go kupować. Lepiej jest nazbierać dodatkową kwotę i kupić lepsze akcesoria gsm w późniejszym czasie.

Tanie etui

Tanie etui do telefonu można spotkać w internecie nad wyraz często. Wydaje się jednak, że kupowanie tego typu akcesoriów jest bezcelowe. Tanie etui wykonane jest z tanich materiałów. Dzięki temu jest ono bardzo łatwe do zniszczenia. W przypadku, kiedy etui upadnie wprawdzie telefonowi nic się nie stanie, jednak samo etui najpewniej ulegnie zniszczeniu. Tanie etui o telefonu bardzo łatwo się też rysuje. W przypadku, w którym jest na nim jakaś grafika, jest ona bardzo łatwa do zdarcia. Dla porównania dobre etui mogą służyć bardzo długi czas bez widocznych śladów eksploatacji. Dlatego też nie ma sensu wydawać pieniędzy, jeżeli i tak zakup będzie musiał być powtórzony. Etui to nie drogi wydatek, dlatego też jeżeli już je kupujemy, dobrze by było, by było ono conajmniej przyzwoitej jakości.

Tanie szkło hartowane

Szkło hartowane to w dzisiejszych czasach podstawowy dodatek, jeżeli nie chcemy chodzić z popękanym ekranem albo wydawać dużo pieniędzy na jego wymianę. Prawda jest jednak taka, że nie każde szkło hartowane chroni ekran w równym stopniu. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie większej sumy w szkło hartowane, żeby mieć pewność, że w wypadku upadku ekran nie pęknie. Zdarzają się sytuacje, w których pęka zarówno szkło jak i ekran. Szkła hartowane słabej jakości często mają też słaby klej, co po dłuższym czasie negatywnie oddziałuje na ekran.

Tanie słuchawki

Słuchawki są sprzętem, który najczęściej trzeba wymieniać. Tańsze modele zużywają się jednak znacznie szybciej. Do tego jakość ich dźwięku jest bardzo niska, co przeszkadza w słuchaniu muzyki. Jeżeli już kupujemy słuchawki, lepiej wydać więcej. W przypadku dobrego sprzętu możemy liczyć na szybką realizację uprawnień z gwarancji, co sprawia, że nie trzeba kupować nowych.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Czy tanie akcesoria GSM to dobry pomysł?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in