Jaka lampa do stylizacji paznokci jest najlepsza


paznokcie

Na naszym rynku jest bardzo wielu rzetelnych i godnych polecenia producentów lamp do paznokci, dlatego też wybranie najlepszego sprzętu wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które w najbliższym czasie planują zakup nowej lampy do paznokci, ale niestety nie mają zielonego pojęcia na jakie elementy należy zwracać szczególną uwagę.

Najlepsza lampa do paznokci

Aby wybrać idealną lampę do paznokci należy odpowiedzieć sobie na jedno proste pytanie – do jakiej metody będziemy używali lampy? W dzisiejszych czasach na półkach sklepowych można spotkać niezawodne lampy do metody żelowej oraz lampy do metody hybrydowej, która w ostatnim czasie cieszy się naprawę bardzo dużym zainteresowaniem. Warto także poważnie zastanowić się nad tym, czy nowa lampa led do paznokci służyć będzie nam wyłącznie do użytku domowego, czy też będziemy wykonywać profesjonalny manicure swoim przyjaciółkom lub rodzinie. Innego sprzętu potrzebować będą również profesjonale manicurzystki, które każdego dnia przyjmują w swoim gabinecie kilkanaście wymagających klientek.

Tradycyjne lampy uv

Zwykła lampa uv do paznokci to zdecydowanie najtańszy sprzęt na rynku i jak łatwo się domyśleć najsłabsze i najbardziej czasochłonne urządzenie (jeżeli weźmiemy pod uwagę czas utwardzania lakieru). Na półkach sklepowych najczęściej można spotkać modele 9W lub 36W. Te pierwsze są zdecydowanie za słabe, aby skutecznie utwardzić większość dostępnych na rynku żeli i hybryd, dlatego też należy omijać je szerokim łukiem. Jak łatwo się domyśleć w przypadku lamp 9W całkowity czas na utwardzenie paznokci będzie zdecydowanie dłuższy niż w przypadku sprzętu o mocy 36W. Problem pojawia się zwłaszcza w sytuacji kiedy to musimy szybko utwardzić kilka warstw lakieru. Osoby początkujące powinny rozglądać się za modelami 36W, które są w stanie utwardzić jedną warstwę lakieru w mniej niż 2-3 minuty. Godne polecenia są modele, które mają specjalny czujnik ruchu. Lampa będzie automatycznie włączać się, gdy włożymy dłoń do środka. Oczywiście po wyjęciu dłoni żarówki automatycznie gasną.

Nowoczesna lampa led do paznokci

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku lamp LED. Najlepsze lampy led-owe umożliwią całkowite utwardzenie jednej warstwy nawet w 30 sekund. Dużą zaletą lamp LED do hybryd jest również ich bardzo duża żywotność. Markowa lampa led do hybryd może nam posłużyć nawet przez 10-12 lat. Dla wielu osób jedyną wadą lamp LED może okazać się bardzo wysoka cena. Pamiętać należy również o tym, że większość produktów do paznokci i żeli także trzeba będzie kupować w wyższej cenie. Osoby, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę ze stylizacją paznokci i nie wiedzą jeszcze w 100%, czy będą profesjonalnie zajmować się manicure, powinny rozglądać się raczej za tańszym sprzętem. Wybierając lampę LED warto zwrócić także uwagę na jej rozmiar. Popularne „lampy mostki” są o wiele poręczniejsze, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej je zabrać w daleką podróż.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Jaka lampa do stylizacji paznokci jest najlepsza

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in