Leasing Nowoczesny IT


komputer

Każdy przedsiębiorca, który prowadzi własną firmę, cechuje się potrzebami istotnymi do zrealizowania, zarówno po to, aby inwestować w rozwój przedsiębiorstwa, ale również spełniać swoje własne marzenia i oczekiwania. Istotną kwestią są inwestycje, dlatego też zamiast szukać tradycyjnych rozwiązań na rynku, warto wybrać ofertę leasingu Nowoczesnego firmy GRENKE. Dzięki niemu masz szansę samodzielnie decydować jak długo chcesz użytkować dany sprzęt, czy chcesz go po ukończeniu umowy wymienić, a może odkupić od GRENKE.

W jaki sposób skorzystać z możliwości jakie daje leasing nowoczesny?

Każdy z potencjalnych klientów ma możliwość skorzystania z oferty leasingu nowoczesnego. Sposób jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy wejść na stronę internetową i zostawić dane w formularzu. W następnej kolejności doradca firmy umówi się na spotkanie i przedstawi najkorzystniejsze warunki dla Twojego przedsiębiorstwa. W kilka chwil możesz stać się posiadaczem oferty, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Leasing tradycyjny a leasing nowoczesny

Leasing nowoczesny to oferta, która wyróżnia się o wiele większą ilością możliwości dla każdego klienta. Przede wszystkim różnicę widać już w okresie zawieranej umowy. W tradycyjnej ofercie okres ten jest zależny od stawki amortyzacji sprzętu i wynosi osiemnaście miesięcy. W nowoczesnej wersji okres umowy wynosi od 12 – 60 miesięcy, zaś po jej zakończeniu mamy możliwość zwrotu sprzętu, jego zakupu oraz przedłużenia umowy.

Nowoczesny leasing oferuje również wymianę sprzętu na nowy w chwili, kiedy okres umowy zakończy się, zaś utylizacją sprzętu zużytego zajmuje się firma GRENKE. W porównaniu do tradycyjnego leasingu, klient płaci więc niższy całkowity koszt posiadania sprzętu.

Dlaczego warto wybrać nowoczesny leasing IT?

Nowoczesny Leasing (więcej tutaj: www.leasingnowoczesny.pl) daje nam szereg różnorodnych możliwości. Przede wszystkim mamy szansę skorzystać z najbardziej nowoczesnej technologii na rynku. Co więcej jednocześnie nie ponosimy wysokich kosztów, albowiem dostępna jest dla nas zawsze niska, stała i przystępna rata. Skorzystać z oferty można wypełniając jedynie minimum formalności, dzięki czemu nie tracimy czasu na wydanie decyzji. Niemalże od razu możemy zacząć użytkować sprzęt. Firma GRENKE oferuje wszystkim swoim klientom stałą ratę, dzięki czemu możemy przewidzieć ogólny koszt naszej inwestycji i nie musimy martwić się o dodatkowe opłaty. Nowoczesny leasing IT cechuje się lepszą propozycją dla każdego przedsiębiorcy, dlatego też jest godny polecenia.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Leasing Nowoczesny IT

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in