Carfree – najlepsza wypożyczalnia samochodów w największych miastach Polski


auto

Wielu z nas z pewnością nieraz przydarzyła się sytuacja, w której było nam niezbędne auto, a skorzystanie z autobusu lub taksówki nie wchodziło w grę. Posiadanie własnego samochodu to w dzisiejszych czasach spory wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić, tym bardziej, jeżeli nie zamierzamy z niego korzystać codziennie, a jedynie w określonych okolicznościach. Jeśli zależy nam jednocześnie na zaoszczędzeniu pieniędzy, ale i wygodzie, to kupowanie nowego auta lub korzystanie z usług komunikacji miejskiej nie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Świetną alternatywą dla tych środków przemieszczania się jest skorzystanie z usług CarFree, czyli jednej z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce.

Tym, co wyróżnia firmę CarFree jest fakt, że jest to jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów luksusowych bez kaucji. Oznacza to, że nie jest ona pobierana nie tylko za zwykły wynajem, ale i dla aut zastępczych z OC sprawcy. Niewątpliwą zaletą CarFree jest też dostępność – ta wypożyczalnia samochodów ma aż czternaście oddziałów w największych miastach Polski. Tani wynajem samochodów możliwy jest w miastach takich jak Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Wrocław, Łódź, Lublin, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, i oczywiście Warszawa.

Wypożyczalnia Samochodów CarFree Poznań

Tutejszy oddział znajduje się przy lotnisku Poznań – Ławica. Spośród sportowych aut z wypożyczalni samochodów w Poznaniu dużą popularnością cieszy się model BMW 520D, jeśli chodzi zaś o pojazdy dostawcze, często wybierany jest Peugeot Partner lub Boxer. Do innych aut cieszących się popularnością należą również między innymi Skoda Citigo, Fiat Panda, Nissan Micra, Skoda Fabia, Ford Fiesta, Opel Astra Sedan, Kia Ceed, Toyota Avensis, Volvo XC60, Chevrolet Orlando, czy też Renault Trafic Long.

Wypożyczalnia Samochodów CarFree Wrocław

Oddział we Wrocławiu znajduje się przy lotnisku Wrocław – Strachowice. Obowiązuje tu cennik, który jest jednolity dla całego kraju, a zatem za wypożyczenie auta na jedną dobę z segmentu A należy zapłacić 79 złotych, za te z segmentu B 99 złotych, opłata za segment C wynosi 119 złotych, segment C+ to kwota rzędu 159 złotych, a za wynajem samochodu z segmentu D, zależnie od jego modelu, należy uiścić opłatę w wysokości 179, 219 lub 349 złotych.

Wypożyczalnia Samochodów CarFree Warszawa

W Warszawie znajduje się najwięcej, bo aż trzy oddziały firmy CarFree. Dwa z nich mieszczą się przy lotniskach Chopina oraz Warszawa – Modlin, w trzecim zaś, na ulicy Cybernetyki 13A, mieści się biuro. Tutejsze oddziały cieszą się sporą popularnością, należą bowiem do grona najtańszych wypożyczalni samochodów w Warszawie.

Wypożyczalnia Samochodów CarFree Katowice

Klienci odwiedzający placówkę przy lotnisku Katowice – Pyrzowice decydują się zarówno na wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy, jak i długoterminowy. Pierwszy z nich polega na wynajęciu samochodu na okres nie dłuższy niż jeden miesiąc. Z opcji tej najczęściej korzystają osoby, które nie potrzebują auta na wiele dni, a jednocześnie zależy im na wygodnym przejeździe bez ponoszenia kosztów chociażby przeglądu technicznego, czy też naprawy. Dzięki temu klienci, którzy rzadko korzystają z auta, są w trakcie przeprowadzki lub planują kilkudniowy wyjazd mogą bez problemu przemieścić się w wybrane przez siebie miejsce.

Wypożyczalnia Samochodów CarFree Kielce

Oddział CarFree w Kielcach ma swą siedzibę przy ulicy Warszawskiej. Klienci, którzy decydują się tutaj na wynajem średnioterminowy najczęściej potrzebują samochodu w celach służbowych. Wynajem ten obowiązuje bowiem w okresie od jednego do dwudziestu czterech miesięcy. Jest to zatem korzystne rozwiązanie dla firm i ich pracowników, którym przez ten czas potrzebne jest auto. Jeszcze jedną zaletą jest fakt, że przedsiębiorstwa decydujące się na korzystanie z samochodów CarFree nie są zobowiązane do odsprzedawania po krótkim czasie użytkowania. Do skorzystania z wynajmu zachęcają także dodatkowe opcje, takie jak dołączony zestaw zarówno zimowych jak i letnich opon wraz z usługą ich wymiany, ubezpieczenie OC, AC oraz NW, pomoc w przypadku sytuacji awaryjnych niezależnie od pory, gwarancja otrzymania samochodu zastępczego w razie dowolnej awarii i naturalnie pełne przygotowanie auta do jazdy, a więc mycie, sprzątanie, napełnienie baku i płynów oraz przegląd techniczny. Skorzystanie z możliwości wynajmu średnioterminowego jest zatem bardzo dobrym rozwiązaniem dla klientów pracujących dla firm, które oczekują właśnie na dostawę pojazdów firmowych, poszerzyły zakres swojej działalności, zatrudniły nowych pracowników, sprawdzają dane modele pojazdów pod kątem ich przydatności w pracy lub tych, które aktualnie nie są w stanie zakupić firmowego auta.

Wypożyczalnia Samochodów CarFree Łódź

W Łodzi wynajem samochodu możliwy jest przy lotnisku Łódź – Lublinek. Klienci, którzy postanawiają tutaj skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego to często firmy, ponieważ wypożyczenie to obejmuje okres od dwóch do pięciu lat. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą zaoszczędzić pieniądze oraz czas, nie muszą one bowiem kupować nowego drogiego auta, a wszelkie formalności są skrócone do minimum. Co więcej, możliwa jest regularna zmiana modelu pojazdu. Oprócz usług obowiązujących przy krótszych wypożyczeniach, czyli między innymi otrzymaniu zestawu letnich i zimowych opon, czy też, ubezpieczeniu OC, AC i NW, do dyspozycji klienta jest również faktura zbiorcza, pełne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej dopasowanego samochodu, sprawdzenie każdego parametru technicznego, czy też ubezpieczenie Assistance. Poprzez wybranie tego rozwiązania firma może zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jej finanse są przejrzyste i uporządkowane, bowiem wszystko zawiera się w jednej zbiorczej fakturze. Ponadto przedsiębiorstwo sprawuje stałą kontrolę nad wszelkimi kosztami związanymi z użytkowaniem pojazdów, ponieważ opłata miesięczna jest niska i nie ulega zmianom. Dzięki wypożyczaniu samochodów bilans finansowy firmy nie jest obciążony, co sprawia, że zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne cele niż transport.

Wypożyczalnia Samochodów CarFree działa w całej Polsce

Wypożyczenie samochodu to bardzo dogodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej Polaków. Dzięki niemu nie trzeba spieszyć się na konkretną godzinę, podróżować w niekomfortowy sposób, czy też martwić o to, czy na pewno dotrzemy w pożądane miejsce. Wynajem auta jest zatem świetnym rozwiązaniem nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też i firm, które dzięki wypożyczeniu samochodu mogą znacznie ograniczyć koszta i czas. Potrzeba posiadania samochodu występuje niezależnie od miejsca naszego pobytu. Dobrym pomysłem jest zatem skorzystanie z oferty firmy, która posiada swe oddziały w aż czternastu największych miastach Polski, a tę właśnie możliwość zapewnia firma CarFree. Dzięki niej, niezależnie od tego w której części Polski się znajdujemy, możemy w świetnej cenie wypożyczyć auto i cieszyć się przyjemną jazdą przez długi czas.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
1
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Carfree – najlepsza wypożyczalnia samochodów w największych miastach Polski

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in