Podróżowanie z dzieckiem: akcesoria, które musisz mieć w swoim samochodzie


auto

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do dłuższej podróży, czy po prostu wybierasz się na szybki wypad do sklepu, oto niezbędne akcesoria podróżne, które znacznie ułatwią Ci życie, jeśli zabierasz ze sobą swoje dziecko.

Fotelik samochodowy

Nie wyjedziesz na żadną podróż z dzieckiem, zanim nie zapewnisz mu bezpieczeństwa i komfortu montując w swoim samochodzie specjalnie przystosowanego do wieku i wzrostu fotelika. Wysokiej jakości foteliki dziecięce z systemem mocowania isofix znajdziesz na przykład na stronie internetowej sklepu Volkswagena – pod adresem www.vwuzytkowe-sklep.pl.

Osłona przeciwsłoneczna

Zasłona przeciwsłoneczna zapewnia, że oczy dziecka są chronione przed rażącymi promieniami UV – a Ty chroniony przed płaczem nieszczęśliwego dziecka! Dodatkowo tego typu zasłona sprzyja drzemkom w samochodzie. Łatwe do przymocowania na szybie i niedrogie zasłony przeciwsłoneczne znajdziesz w każdym sklepie z akcesoriami samochodowymi.

Mocowanie do tabletu

Ulubiona bajka to najprostszy sposób na umilenie podróży Twoim najmłodszym pasażerom. Dzięki solidnemu mocowaniu do tabletu w prosty i szybki sposób przytwierdzisz urządzenie do zagłówka fotela i umożliwisz dzieciom siedzącym z tyłu oglądanie ulubionych bajek bez konieczności przytrzymywania tabletu (przy okazji zmniejszając ryzyko zabrudzenia lub zniszczenia sprzętu). Oryginalne mocowanie do tabletu Apple iPad znajdziesz w internetowym sklepie Volkswagena. Poszukaj również innych modeli uchwytów pod adresem vwuzytkowe-sklep.pl w kategorii ‘Komfort i ochrona’.

Organizer

Bezpiecznie przechowuj miękkie książki, butelki, pieluszki, zabawki i inne rzeczy w kieszeniach i torebkach. Większość organizatorów po prostu zawiesza się na kieszeń tylnego siedzenia. Są wykonane z siatki lub wytrzymałego nylonu. Wszystkie najpotrzebniejsze gadżety umilające Twojemu dziecku podróże już zawsze będą pod ręką (zamiast leżeć pod fotelami!)

Samochodowy kosz na śmieci

Jeśli musisz parkować dwie ulice od miejsca docelowego w nadziei, że nikt nie zajrzy do Twojego samochodu i nie zobaczy bałaganu, może łatwiej będzie Ci zainwestować w elegancki i dyskretny kosz na śmieci. Łatwa do zamocowania na zagłówku fotela torba pomoże Ci utrzymać wnętrze pojazdu w czystości. W zestawie są 2 rolki po 50 worków na odpady.

Pamiętaj, że na akcesoriach i gadżetach do samochodu nie warto oszczędzać. Oryginalne, wysokiej jakości akcesoria zwiększą bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów. Rób zakupy w autoryzowanych sklepach – na przykład w internetowym sklepie Volkswagena, pod adresem www.vwuzytkowe-sklep.pl.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Podróżowanie z dzieckiem: akcesoria, które musisz mieć w swoim samochodzie

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in