Mota-Engil Central Europe i jej Łódzkie inwestycje


inwestycja

Mota-Engil Central Europe to jedna z największych i najprężniej działających firm budowlanych na terenie Polski. Firma cechuje się wieloletnim działaniem, co sprawia, że można uznać ją za jednostkę doświadczoną, która zawsze wykonuje projekty i realizuje usługi zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klienta.

Profesjonalna praca Mota-Engil Central Europe

Aby móc profesjonalnie działać Mota-Engil Central Europe wykorzystuje w swej pracy wieloletnią tradycję polskiego budownictwa, stosuje wszelkie zasady bezpieczeństwa a dodatkowo wciąż udoskonala swoją wiedzę poprzez poznawanie nowinek technicznych i technologicznych. Tym samym wszyscy klienci są w pełni zadowoleni z inwestycji, które wykonane są przez firmę. Wysoka jakość usług sprawia, że firma znana jest na skalę światową, zaś wszelkie projekty realizuje na terenie całej Polski. Jest wstanie sprostać wszystkim pracom, albowiem wyróżnia się doświadczeniem, nowoczesnymi i zarazem bezpiecznymi pomysłami, a także profesjonalizmem, który sprawia, że każdy projekt wykonany jest zawsze z troską o największe standardy.

Mota-Engil Central Europe i ich inwestycje w Łodzi

Mota-Engil Central Europe to firma, która swoje inwestycje prowadzi na terenie całej Polski. Jednym z miast w których zrealizowała szereg usług budowlanych jest Łódź. Jednym z najważniejszych projektów jest przebudowa stacji elektroenergetycznej 220/110 kV Pabianice. W czasie tej inwestycji firma Mota-Engil Central Europe zajęła się całkowitą przebudową stacji elektroenergetycznej 220/110 kV Pabianice, jaka to jest zlokalizowana przy ul. Rypułtowickiej w Pabianicach, w województwie łódzkim. W czasie tej realizacji firma demontowała dotychczasową aparaturę stacyjną, budowała system sterowania oraz nadzoru stacji a także podłączała i uruchomiała nową aparaturę. Dodatkowo Mota-Engil Central Europe zajęła się również modernizacją i wykonaniem nowych dróg. Na uwagę zasługuje wykonanie oświetlenia oraz ogrodzenia stacji a także zazielenienie całego projektu. Końcowym zadaniem do zrealizowania firmy była budowa budynku technologicznego wraz z przyłączem wodnym a także zbiornikiem szczelnym na ścieki bytowe.

Istotną inwestycją firmy na terenie Łodzi jest również Ilumino, czyli nowoczesna inwestycja mieszkaniowa. To niezwykle ważny, unikalny projekt, który otwiera drogę do rewitalizacji terenów w tej części miasta. Znajdzie się tutaj aż 240 mieszkań, które stworzone są z myślą o komfortowym mieszkaniu, pracy i wypoczynku, nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej o inwestycjach w Łodzi znajdziesz na www.mota-engil-ce.eu

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Mota-Engil Central Europe i jej Łódzkie inwestycje

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in