Bielizna do sukienki – które rozwiązania mogą się sprawdzić?


sukienki

Wrzynające się w ciało biustonosze lub figi, zbyt duże lub za małe staniki, które deformują wygląd piersi – to prawdziwe bieliźniane koszmary, które mogą zniweczyć wygląd każdej sukienki. Jak w takim razie kupować bieliznę, żeby podkreślała nasze atuty, a nie uwypuklała to, co chcemy ukryć?

Modelujące ciało body

Wyszczuplające body może się przydać nie tylko tym paniom, które chciałyby zakamuflować to i owo. Jego największą zaletą jest wymodelowanie ciała, dzięki czemu figura wygląda na bardziej zbitą, a sukienka lepiej leży. Warto decydować się na body z wbudowanym biustonoszem. Podczas zakupów trzeba jednak sprawdzić, czy jego elementy wykończeniowe, na przykład szwy, nie będą widoczne na materiale sukienki. Bielizna damska w eleganckich sytuacjach powinna być niewidoczna.

Halka wyszczuplająca

Halka modelująca to świetna opcja dla kobiet, które zamierzają włożyć bardzo mocno dopasowaną sukienkę. Halki mogą być wyposażone w ramiączka lub występować w wersji, która jest ich pozbawiona, jeśli sukienka również ich nie posiada. Dobrze, jeżeli halka jest gładka i w kolorystyce zbliżonej do sukienki lub ciała. Panie, które prowadzą sklep z bielizną powinny być w stanie doradzić najlepszy model.

Co z rajstopami?

W przypadku bardzo krótkiej sukienki, można pokusić się o założenie rajstop bez klina. W sklepach dostępne są ponadto rajstopy wyszczuplające, które jednocześnie mogą modelować wystającą dolną część brzucha. Natomiast, jeśli planujemy założyć sukienkę mającą codzienny, swobodny charakter, w chłodne dni bardzo dobrze sprawdzą się po prostu legginsy.

Jaki efekt jest natomiast absolutnie niedopuszczalny? Widoczna bielizna lub za mały rozmiar, w związku z czym nad szwami mogą pojawiać się niewielkie fałdki, które da się zauważyć również na sukience. Warto pamiętać, że jeżeli sukienka jest ma nietypowy dekolt czy mocne wycięcie na plecach, koniecznie trzeba umiejętnie dopasować biustonosz. Nie można zapominać, że bielizna ma ogromny wpływ na to, jak figura prezentuje się w danej sukience.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Bielizna do sukienki – które rozwiązania mogą się sprawdzić?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in