Gdańskie escape roomy – sposób na dłuuuuuuugą zabawę!


escape room

Każdy człowiek powinien mieć czas na odpoczynek i rozrywkę. Warto jednak, by czynności z nimi związane nie ograniczały się do oglądania telewizji czy przeglądania internetu. Czas wolny należy wykorzystać w sposób kreatywny, ciekawy i emocjonujący. Taką formę rozrywki oferują tzw. escape roomy. Prawdziwe bogactwo możliwości dla fanów tego typu zabawy oferuje Gdańsk!

Na czym polega cała zabawa?

Idea działania takich atrakcji jak escape room Gdańsk jest bardzo prosta. Grupa śmiałków zostaje zamknięta w pokoju, z którego muszą się wydostać w ciągu określonego czasu (zazwyczaj 60-90 minut). Wyjście z pomieszczenia jest możliwe dzięki rozwiązaniu całego ciągu zagadek. Rozwikłanie wszystkich tajemnic wymaga wszechstronnych umiejętności – niektóre z nich zmuszają do logicznego myślenia, inne z nich opierają się na wiedzy ogólnej, matematycznej lub spostrzegawczości. Dlatego właśnie do escape roomu powinniśmy udać się z grupą przyjaciół.

Rozrywka dla każdego

Escape room Gdańsk nie sprowadza się do pojedynczej tematyki. Choć zdecydowanie największą popularnością cieszą się scenariusze kryminalne, znajdziemy także historie osadzające nas w świecie bajek, horrorów, na bezludnych wyspach czy nawet w statkach kosmicznych i na innych planetach. Opisana wszechstronność powoduje, że zabawa w pokoju tajemnic zainteresuje każdego, bez względu na zainteresowania. Wiek również nie ma znaczenia. Obecnie można znaleźć escape roomy dostosowane do preferencji wiekowych osób odwiedzających. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie!

Idealna zabawa dla przyjaciół

Zabawa w escape room Gdańsk jest także bardzo ciekawym przeżyciem towarzyskim. W czasie rozwikływania wszystkich zagadek, gracze muszą podstawić na daleko idącą współpracę i wzajemne zaufanie. Atmosfera odosobnienia i presji czasowej dodatkowo zachęca do wspólnej pracy, zbliżając do siebie wszystkich zaangażowanych w zabawę. Jest to zatem znakomity sposób na zacieśnianie swoich relacji ze znajomymi a także nawiązywanie nowych znajomości.

Gdańsk czeka na poszukiwaczy przygód!

Gdańsk jest prawdziwym rajem dla fanów zabawy w escape roomach. Na terenie miasta znajduje się kilkadziesiąt placówek tego typu. Oferują one różny zakres historii oraz zróżnicowany poziom trudności. Co więcej, z racji na położenie Gdańska w najbardziej zaludnionym obszarze regionu, klientela tego typu instytucji cały czas się powiększa, co motywuje powstawanie kolejnych escape roomów. Dzięki temu gracze przebywający w Gdańsku mogą bawić się praktycznie bez końca, bowiem co chwila powstają nowe pokoje, kryjące następne zagadki do rozwiązania!

Zapraszamy do escape roomu tutaj.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Gdańskie escape roomy – sposób na dłuuuuuuugą zabawę!

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in