Prezent ślubny – co kupujemy?


prezent

Ślub i wesele to niesamowite wydarzenie. Dla młodej pary – często duże wyzwanie emocjonalne, które wiąże się z daniem sobie słowa na całe życie. Jak możesz uprzyjemnić im ten dzień? Przede wszystkim swoją obecnością, ale nie oszukujmy się – prezenty również są ważne. A przy odpowiednim wyborze, cieszą zarówno obdarowanego, jak i wręczającego. Nie wiesz, jaki prezent na ślub wybrać? Przedstawiamy prezenty, które często otrzymują młode małżeństwa.

Na start rozprawmy się z mitem. Może wydawać Ci się, że jeżeli podarujesz komuś popularny upominek – nie ma szans ani na wyjątkową radość, ani też obdarowani nie ucieszą się z oryginalnego podarunku. To nie prawda. Nawet jeżeli kupujesz produkt, który często pojawia się w weselnych paczkach – możesz zadbać o to, aby model lub egzemplarz, który dajesz – był naprawdę niepowtarzalny.

Oczywiście najpopularniejszym prezentem jest gotówka. Nie istnieje chyba nic bardziej uniwersalnego. Ty dajesz – a młode małżeństwo samo decyduje, na co przeznaczą te pieniądze. Prezent w formie gotówki ma swoje wady, zalety i świetnie sprawdza się w roli ostatniej deski ratunku.

Do kategorii najpopularniejszych prezentów z pewnością możemy zaliczyć przedmioty, które są cennym wyposażeniem dla domu. Mówimy przede wszystkim o sytuacjach, kiedy małżeństwo dopiero zamierza mieszkać wspólnie lub planuje przeprowadzkę. Rzućmy okiem na to, co wybieramy najczęściej:

  • ręczniki niezwykle rzadko okazują się niepotrzebnym prezentem. Czy kiedykolwiek przez głowę przeszła Ci myśl o nadmiarze ręczników? To kwestia skrajności, kiedy nie mieszczą się w szafie. W pozostałych przypadkach stanowią przydatny prezent.
  • sprzęt kuchenny – małe urządzenia elektroniczne to świetny prezent w przypadku par, o których wiesz, że starają się oszczędzać i np. nie planują wydawać pieniędzy na sprzęt tego typu. Możesz zrobić im ogromną przyjemność, o ile tylko zorientujesz się czy nikt z pozostałych gości nie wpadł na podobny prezent.
  • talerze, filiżanki i sztućce – są o tyle dobrym pomysłem, że oprócz ważnej cechy, jaką jest ich przydatność w codziennym użytkowaniu – mogą stanowić pamiątkę tego wyjątkowego dnia.
  • jeżeli osoby, które chcesz obdarować lubią tę formę spędzania wolnego czasu – świetnym wyborem mogą być gry planszowe, które stają się coraz popularniejszym podarunkiem.
  • handmade – podarunek, który wykonasz własnoręcznie, zawsze będzie jednym z najbardziej wyjątkowych prezentów, jakie otrzymają. Nawet najprostsze “małe dzieła sztuki” świetnie sprawdzą się również jako dodatek do innego prezentu i nadadzą mu bardziej spersonalizowany charakter.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Prezent ślubny – co kupujemy?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in